Homecoming 2019 (October 18-20): Alumni & Family Weekend (Register Now)
Event Attendees
Sort By: Date Registered | Last Name | Class Year
Registrant | Guests | Date Registered |
---|---|---|
President Laura Casamento | 09/06/2019 | |
George Nehme | 09/06/2019 | |
Mark Kovacs | 09/06/2019 | |
Frank Kozusko '69 | 09/06/2019 | |
Hawa Sanogo '19 | 09/06/2019 | |
Stephanie Rodriguez '15 | 09/06/2019 | |
Fredrick Delgenio |
Renee Delgenio
|
09/06/2019 |
Linda Van Laere |
Roger VanLaere
|
09/07/2019 |
Kurt Miller '79 | 09/07/2019 | |
Jodie Kimbrough |
Craig Kimbrough
|
09/07/2019 |
Jocelyn Brandt '95 |
Matthew Brandt
Cameron Brandt Hailey Brandt |
09/07/2019 |
Richard Ginsberg '80 | 09/07/2019 | |
Ann DeMarco |
Jake DeMarco
Thea DeMarco Mike DeMarco Michael DeMarco |
09/08/2019 |
Robert MacLaren '83 | 09/08/2019 | |
Dianne Patton |
Todd Patton
Shelby Patton |
09/08/2019 |
Robert Fio Rito '79 | 09/08/2019 | |
Brad Schulman |
Karen Schulman
Mitchell Handler |
09/08/2019 |
Kim Cushion |
Paul Cushion
Dawn Goldthwaite Guy Wright Jenna Cushion |
09/09/2019 |
Stephen Griffiths '06 | 09/09/2019 | |
Kristen Holt '94 |
Thomas Holt
'10
Patrick Holt |
09/09/2019 |
Cesar Arribas '98 | 09/09/2019 | |
Mary Jane Krupski '69 | 09/09/2019 | |
Jane Sipila '69 | 09/09/2019 | |
Valarie Diviccaro |
Edward Diviccaro
Nicholas Diviccaro Val Diviccaro |
09/10/2019 |
Gayle Kilburn |
Gabby Cruz
Leo Cruz |
09/10/2019 |
Karen Calkins | 09/10/2019 | |
Julie Acquaviva '05 |
Sal Acquaviva
|
09/10/2019 |
Kelli Tette |
John Tette
Ashley Tette Fran Tette |
09/10/2019 |
Nick Accordino | 09/10/2019 | |
Benjamin Tuchman '14 | 09/11/2019 | |
David Bonacci '72 |
Regina Bonacci
|
09/11/2019 |
Jared Stanley '21 |
Robert Stanley
Rebecca Augustine |
09/11/2019 |
Jennifer Melvin '18 | 09/11/2019 | |
Kathleen Pugh '69 |
John Pugh
|
09/11/2019 |
Mary Lou Pristera '69 |
Sal Pristera
'68
|
09/11/2019 |
Craig Dewan |
Amy Dewan
CJ Dewan |
09/11/2019 |
Ellen Jeff '64 | 09/11/2019 | |
Marissa Finch |
Brett Hall
|
09/11/2019 |
John H Johnsen |
Heather Johnsen
Nora Johnsen |
09/11/2019 |
Laurie Abele '00 |
Peter Abele
Josef Abele Hanna Abele |
09/12/2019 |
Jesse Nelson '23 |
Mikayla Hatala
|
09/12/2019 |
Jessica Skeldon |
Max Gottfried
|
09/12/2019 |
Macie Ford '23 |
Tanya Ford
Shelby Ford Cameron Ford |
09/12/2019 |
Christine Yozzo |
Robert Yozzo
|
09/12/2019 |
Amy Lewis |
Olivia Lewis
|
09/12/2019 |
Wesley Miga '80 |
Karen StonebrakerMiga
'80
|
09/12/2019 |
Samantha Marko '19 | 09/12/2019 | |
Michele Davis '11 |
Amber Jaeger
'08
|
09/12/2019 |
Cara Briggs | 09/12/2019 | |
Stephan Shapiro '94 | 09/12/2019 | |
Rose Zaloom '16 | 09/12/2019 | |
Melanie Phillips '09 |
Ron Phillips
Bridget Phillips |
09/12/2019 |
Joan Allaire '20 | 09/12/2019 | |
Shannon Farrell | 09/12/2019 | |
Matt Dermott |
Jennifer Dermott
Gabe Dermott |
09/13/2019 |
Corey Cousins '17 | 09/13/2019 | |
Pete Tarnapoll '79 |
Kim Tarnapoll
|
09/13/2019 |
Tanya Korpics |
Richard Korpics
Jozef Korpics |
09/13/2019 |
Cliff Porter '79 | 09/13/2019 | |
Lauri Olson-Porter '80 | 09/13/2019 | |
Diane Hutt |
Jeff Hutt
Dylan Hutt Connor Hutt |
09/14/2019 |
Wendy Sims |
Bill Sims
Wendy Sims Casey Sims Jeremy Sims |
09/14/2019 |
Vickie Carpenter |
Marikate Parmeter
Nathan Parmeter |
09/14/2019 |
Michele Husnay |
Michael Husnay
|
09/15/2019 |
Cheryl Servizi |
Peter Servizi
Ronald Servizi |
09/15/2019 |
Gerard Capraro '66 |
Barbara Galvin
|
09/15/2019 |
Valerie Williams |
Carter Williams
|
09/15/2019 |
Alexia Colacicco '19 | 09/15/2019 | |
Kathryn Curtacci '19 |
Paul Curtacci
Christine Curtacci |
09/15/2019 |
Andy Marshall | 09/15/2019 | |
Amy Leviton |
Dave Leviton
Matt Leviton Joe Leviton Hayley Oliver |
09/15/2019 |
Lukus Becker '19 |
Katie Slaver
|
09/15/2019 |
Cameron Jennings | 09/15/2019 | |
Jessica Sbiroli '15 |
Yvette Sbiroli
Alison Sbiroli Leon Ly '16 |
09/16/2019 |
Tony Tranfaglia |
Jeannine Tranfaglia
Courtney Tranfaglia Brian Tranfaglia |
09/16/2019 |
Katherine Stevens |
Rob Stevens
Jordyn Stevens |
09/16/2019 |
Ella Andronovich '19 | 09/16/2019 | |
Victoria Singh '19 | 09/16/2019 | |
Hamza Ditta '19 | 09/16/2019 | |
Ella Andronovich '19 | 09/16/2019 | |
Larry Bull '74 |
Corky Bull
|
09/16/2019 |
Anne Burton '63 | 09/16/2019 | |
Emily Pinckney '19 | 09/16/2019 | |
Maggie Tabone '18 | 09/16/2019 | |
Christopher Deguilla '21 |
Fernando Deguilla
Cristeta Deguilla Marina Deguilla Felix Deguilla |
09/16/2019 |
Jennifer Brandolino |
Nick Brandolino
Isabella Brandolino Arthur Marotta |
09/17/2019 |
Ronald Decker '20 |
Taylor Brown
|
09/17/2019 |
Stacy Buckley '88 | 09/17/2019 | |
Thomas Blais '23 |
Nancy Blais
Gregory Blais |
09/17/2019 |
Michael Robert |
Lisa Robert
Sean Robert |
09/17/2019 |
Dennis Labossiere '16 |
Heather Labossiere
|
09/17/2019 |
Jeffrey Baldwin '98 |
Stacie Baldwin
'01
|
09/18/2019 |
Brian Mazurowski '15 | 09/18/2019 | |
Amiee Pachura '90 | 09/18/2019 | |
Alane Varga | 09/18/2019 | |
Lisa Teitelbaum |
Steve Teitelbaum
Justin Teitelbaum Brian Teitelbaum |
09/18/2019 |
Kenneth Mangine '72 |
Beverly Mangine
'74
|
09/18/2019 |
Marissa Verdon '19 | 09/18/2019 | |
Diana Lambert |
Mal Lambert
|
09/18/2019 |
Brady Nemeyer '96 | 09/18/2019 | |
Benjamin Tuchman '14 | 09/18/2019 | |
Paige Barese '92 |
Brian LaBelle
Zachary LaBelle Sophia LaBelle |
09/18/2019 |
Mark Brown | 09/19/2019 | |
Amanda Rossi '20 |
Tyler Depaepe
|
09/19/2019 |
Ed Blackmer |
Peggy Blackmer
|
09/20/2019 |
Michael Kennedy |
Kathleen Kennedy
Courtney Kennedy Don Kennedy |
09/20/2019 |
Liz Daniele |
Jeff Daniele
|
09/20/2019 |
Lauren Impicciatore '19 |
Joey Trips
|
09/20/2019 |
Edwin Velazquez |
Carin Velazquez
|
09/21/2019 |
Marise Singh '12 | 09/21/2019 | |
Tamara Kichar-Barry '96 |
Michael Barry
Jaylee Barry |
09/21/2019 |
Nicholas Falzone '19 |
Lori Falzone
Jack Falzone Noelle Falzone Jack Falzone,Jr |
09/22/2019 |
Isabelle LaBelle '23 | 09/22/2019 | |
Barbara Hulsether '69 |
William Hulsether
|
09/22/2019 |
Margaret Saporita |
Ronald Saporita
|
09/22/2019 |
Ann Ciancia '18 | 09/23/2019 | |
Mike Kennerknecht | 09/23/2019 | |
Chynna Sang '21 | 09/23/2019 | |
Patricia Gaynor '69 |
Patrick Gaynor
'83
|
09/23/2019 |
Ronald Varley '59 |
Nancy Varley
|
09/23/2019 |
Richard ODonnell '79 |
Beth ODonnell
'79
|
09/23/2019 |
Sharon Duf |
Betty Howley
Kathleen Howley Patrick Howley |
09/23/2019 |
Gerald Testa '15 | 09/23/2019 | |
Abby Bargnesi '23 |
Melissa Neill
Bob Neill Taylor Bargnesi Ben Bargnesi Kathy Civardi |
09/23/2019 |
Karie Chasse |
Alyssa Chasse
Kyle Chasse Rick Chasse |
09/23/2019 |
Liz Sukosky |
Lils Sukosky
Cheyanne Sukosky Sierra Sukosky Taylor Sukosky Liz Sukosky |
09/23/2019 |
Katie Williamson '03 | 09/23/2019 | |
Ava Williamson | 09/23/2019 | |
Siena Williamson | 09/23/2019 | |
Nora Williamson | 09/23/2019 | |
Annie Walter | 09/23/2019 | |
Linnea Mrozek |
Len Mrozek
Benjamin Mrozek |
09/24/2019 |
Thomas Nelson '69 |
Anne Nelson
'77
|
09/24/2019 |
Tracy Cerveny '04 | 09/24/2019 | |
Cara Briggs |
Adam Harris
|
09/24/2019 |
Asia Rosa '18 | 09/25/2019 | |
Lara McNamara '19 | 09/25/2019 | |
Cynthia Monty |
Jim Monty
Abby Monty Beth Dobson Erin Casey Tyler Monty |
09/25/2019 |
Surana George '02 |
Joshua Glean
|
09/25/2019 |
Eileen Bingay |
Brian Bingay
Jason Bingay Alicia Bingay |
09/25/2019 |
Scott Healy '69 |
Paula Healy
|
09/25/2019 |
Taylor McLain | 09/25/2019 | |
Lauren Impicciatore '19 | 09/25/2019 | |
Suzanne Ciancia |
Peter Ciancia
|
09/25/2019 |
Chantelle Boateng | 09/25/2019 | |
Timothy Demetres '79 | 09/26/2019 | |
John Hollister '69 |
Betty Hollister
|
09/26/2019 |
Michelle Dugan |
Chris Dugan
Virginia Ashlaw Jonathan Dugan Joseph Dugan Steve Amico |
09/26/2019 |
David Pannone '62 | 09/26/2019 | |
Jonathan Fiore '16 |
Jessicca Bacher
|
09/26/2019 |
Katie McDowell '19 |
Susan McDowell
Susan DuPont Courtney McDowell |
09/26/2019 |
Ken Stransky | 09/26/2019 | |
Charles Spinelli '06 |
Mary AnnSpinelli
|
09/26/2019 |
Matthew Foley '21 |
Mark Foley
Judy Foley |
09/27/2019 |
Brian Mohlin '21 |
Jean MarieMohlin
Matthew Mohlin |
09/27/2019 |
Valerie Fadigan |
James Fadigan
Laura Hillanbrand Tom Hillanbrand |
09/27/2019 |
Louis Raya '72 | 09/27/2019 | |
Roseanne Dwyer '69 | 09/27/2019 | |
Nicole Cornacchia-Morgan |
Ben Morgan
Sammy Morgan |
09/27/2019 |
Rachel Shaver |
Charlie Shaver
Kendra Shaver Dylan Shaver Hayden Shaver |
09/27/2019 |
Lisa Egan |
Shawn Egan
Kaitlyn Egan Haley Egan |
09/28/2019 |
Gina Ciaccia '91 |
Corinne Ciaccia
|
09/28/2019 |
Ralph Rimando '91 | 09/28/2019 | |
Adam Liebers '23 |
Steve Liebers
Lynn Liebers Caitlin Liebers Sarah Liebers Naomi Liebers |
09/28/2019 |
Angela Spetts '03 |
Joe Stever
|
09/28/2019 |
Kathie Barnes | 09/28/2019 | |
Andy Barnes | 09/28/2019 | |
Bonnie Jenkins |
Morgan JenkinsIII
|
09/29/2019 |
Kathy Algieri |
Michael Algieri
|
09/29/2019 |
Isabella Mesturini '20 | 09/29/2019 | |
David Dudajek '72 |
Jan Dudajek
|
09/30/2019 |
Francisco Ayala '94 | 09/30/2019 | |
Kimberly Krieg |
Mark Krieg
|
09/30/2019 |
Linda Gigliotti '69 |
Doreen Nichols
|
09/30/2019 |
Randall Williams '69 |
Michele Williams
|
09/30/2019 |
Fiona Shea '20 |
Margaret Shea
Sean Shea Siobhan Shea |
09/30/2019 |
Stacy Ashe |
Jeff Ashe
Damien Bruce |
10/01/2019 |
Isabella Lewis '23 |
Adriana Lewis
Thomas Lewis Abigail Lewis |
10/01/2019 |
Donald De Rosa '54 |
Marlene DeRosa
|
10/01/2019 |
Blaise Faggiano | 10/01/2019 | |
Andy Beakman | 10/01/2019 | |
Barbara Barth |
Allison Barth
Kristina Barth Ken Barth |
10/01/2019 |
Susan Avery |
Brian Avery
|
10/01/2019 |
Vinny Mangino |
Donna Mangino
Kristy Mangino Georgie Greenberg |
10/01/2019 |
Simone Lyman |
Ron Lyman
Derek Lyman |
10/01/2019 |
Cory Lavalette '99 | 10/01/2019 | |
Lawrence Knoble '72 | 10/01/2019 | |
Meghan OLeary '03 |
Josh OLeary
|
10/01/2019 |
Devrin Perdue '14 | 10/01/2019 | |
Eugene Casab '98 |
Michelle Casab
Abby Casab Logan Casab |
10/01/2019 |
Adam Bearman '98 | 10/01/2019 | |
Megan Blenis |
Michael Blenis
|
10/02/2019 |
Alan Ellinwood '68 | 10/02/2019 | |
Theodore Orlin | 10/02/2019 | |
John Burkholder '75 | 10/02/2019 | |
Janet Desens '02 | 10/02/2019 | |
Matt Desens '19 | 10/02/2019 | |
David Fontaine '89 |
Tamara Wheeler
|
10/03/2019 |
Ann Marie Cassella | 10/03/2019 | |
Kimberly Turck |
Gary Turck
|
10/03/2019 |
Nelson Reppert '59 |
Joan Reppert
|
10/03/2019 |
Nabhane Karam '64 |
Cathy Karam
|
10/03/2019 |
Joe Markason '49 | 10/03/2019 | |
Brianna Settles '22 |
Darrell Settles
Lynda HolderSettles |
10/03/2019 |
Alison Van Horn '12 | 10/03/2019 | |
Kathy Landers |
Mackenzie Landers
Georgiannah Landers |
10/03/2019 |
Frank Delia |
Daria Delia
Felicia Delia |
10/03/2019 |
Robert Frier |
Jolie Murray
|
10/04/2019 |
Frank Blando '64 |
Jane Blando
|
10/04/2019 |
Richard Pertz '69 | 10/04/2019 | |
Victor Diperna '54 |
Anne Diperna
|
10/04/2019 |
John Decker '69 |
Patricia Decker
|
10/04/2019 |
Doreen Markson '54 | 10/04/2019 | |
Jane Basenfelder '59 |
Carol Fanfarillo
|
10/04/2019 |
Greg Williamson '06 | 10/04/2019 | |
MaryKate Lindemann | 10/04/2019 | |
Lillian Pierce '69 | 10/04/2019 | |
Lauren Mattia '98 |
Dominick Mattia
'64
Lyndsey Mattia Mia Mattia Nevaeh Rose |
10/04/2019 |
Nicholas Cardinale '64 |
Mary Cardinale
'90
|
10/04/2019 |
Michael Kane '69 |
Patty Kane
|
10/04/2019 |
Mark Pilipczuk '88 | 10/04/2019 | |
Frank Conroe '69 | 10/04/2019 | |
Joan Strielkauskas |
Scott Strielkauskas
Amy Veilleux Don Veilleux |
10/05/2019 |
Thomas Cox '69 | 10/05/2019 | |
Paul DeLaubell '75 | 10/05/2019 | |
Michele Boyer '69 | 10/05/2019 | |
Ethan Kain |
Diane Kain
Shawn Kain Justin Kain Gene Quadraro '72 Mary TheresaQuadraro |
10/05/2019 |
Rosa Hosp '64 |
John Hosp
|
10/05/2019 |
Maddison Smith '20 |
Sheila Smith
Robert Smith |
10/06/2019 |
Mary Brooks '06 |
James Brooks
Kaiden Brooks |
10/06/2019 |
Fredrick Del Genio '15 |
Meghan Jenkins
|
10/06/2019 |
Delia Sterling '21 | 10/06/2019 | |
Kelley Cousin |
Scott Cousin
Max Cousin Dennis Lindblad Linda Lindblad Pat Cousin |
10/07/2019 |
Ainsley Cousin '23 | 10/07/2019 | |
Jim Smith | 10/07/2019 | |
Andy Marshall | 10/07/2019 | |
Faith Gentles '80 | 10/07/2019 | |
Isaiah Walsh '20 | 10/07/2019 | |
Stephen Alcala '77 | 10/07/2019 | |
Brandi Brown '00 | 10/07/2019 | |
Andrea Pritchard Ceigler '00 |
John Ceigler
Jacob Ceigler |
10/07/2019 |
Olivia LaBelle '23 | 10/07/2019 | |
Demetrius K. Pettway '19 | 10/08/2019 | |
Jacqueline Koster |
Mark Koster
|
10/08/2019 |
Laura DeStefanis '98 | 10/08/2019 | |
Danielle Davis '79 | 10/08/2019 | |
Meghan Herrmann |
Kelly Herrmann
Daniel Herrmann |
10/08/2019 |
Sally Majka '61 |
Pauline Lachute
|
10/08/2019 |
Tyena Garcia '19 | 10/08/2019 | |
Troy Thomas |
Mikayla Dihrberg
|
10/08/2019 |
Rhonel Baptiste | 10/08/2019 | |
Joshua Outen '23 | 10/08/2019 | |
Nicholas Azubuike '19 | 10/08/2019 | |
Nyleek Hendicks '18 | 10/08/2019 | |
Andrew Arcuri '99 |
Gina Arcuri
Mia Arcuri Andrew Arcuri |
10/08/2019 |
Jason VanBenschoten '17 |
Bethany VanBenschoten
Teddy VanBenschoten Vinny D'Amico |
10/09/2019 |
Patty Jordan |
Anna Jordan
Clara Jordan Nancy Jordan |
10/09/2019 |
Thomas Carlson '17 | 10/09/2019 | |
Bianca Bockhaus '20 |
Michelle Bockhaus
Blanca Moreno Juliana Bockhaus Skip Bockhaus |
10/09/2019 |
Niasha Dennis '17 |
Niasha Dennis
Tawana Dennis Eliakim Dennis Jeremiah Dennis Jada Dennis Jade Dennis Heaven Dennis Joahkim Dennis Joahkim Dennis |
10/09/2019 |
Melody Miller | 10/09/2019 | |
Nick Surprenant '16 | 10/09/2019 | |
Claire Barone | 10/09/2019 | |
Judith Gorman '64 |
Bart Gorman
|
10/09/2019 |
Brealle Brown '20 | 10/09/2019 | |
Nadia Goenn '22 | 10/09/2019 | |
Mindy Maryhugh '18 | 10/09/2019 | |
Christina Johnson '23 | 10/09/2019 | |
Joshua Henry '18 | 10/09/2019 | |
Krismairy Sanchez '18 | 10/09/2019 | |
William Lee '75 | 10/09/2019 | |
Lynda Elmer | 10/10/2019 | |
Alfonzo Whitehurst '18 | 10/10/2019 | |
Joshua Wright '17 |
Amber Wright
|
10/10/2019 |
Mariann Munson '85 |
Rob Munson
'85
|
10/10/2019 |
Robbie Kaczmarski | 10/10/2019 | |
Elizabeth Nassar |
Sondra Nassar
Thaw HtooLay |
10/10/2019 |
Kendal Santiago | 10/10/2019 | |
Sydney Scaccia '21 |
Amy Scaccia
Michael Scaccia |
10/10/2019 |
Alexis Scaccia '22 | 10/10/2019 | |
Michael Scaccia '19 | 10/10/2019 | |
Gloria Taylor '70 | 10/10/2019 | |
Jennifer Field |
Jay Field
|
10/10/2019 |
Patrick Mayden |
Martha Falero
|
10/10/2019 |
Alliyah McClellan-Box '18 | 10/10/2019 | |
Nelkie Gonell '17 | 10/10/2019 | |
Brittany Kidd '20 | 10/10/2019 | |
Timothy Traut '94 |
Lauren Traut
Jackson Traut |
10/10/2019 |
Samuel Adarkwa '19 | 10/11/2019 | |
Nick Montesano '73 |
Kathyrn Montesano
'75
|
10/11/2019 |
Aura Ceballos |
Cameron White
'18
|
10/11/2019 |
Ryan McCauley | 10/11/2019 | |
Audra Williams | 10/11/2019 | |
Angelica Gomez '23 |
Jesus Gomez
Marisol Guerrero Jacob Gomez Katherine Gomez |
10/11/2019 |
Pauline Rogers '64 |
Wendell Rogers
|
10/11/2019 |
Brittany Hoke | 10/11/2019 | |
Lindsey Rasmussen | 10/11/2019 | |
Kalif Wallace | 10/11/2019 | |
Imani Brewer | 10/11/2019 | |
Rebecca Schulz | 10/11/2019 | |
Nicole Collette | 10/11/2019 | |
Elizabeth Ashe '22 |
Joyce ASHE
|
10/11/2019 |
Carra Hawkins | 10/11/2019 | |
Jennifer Rutledge '00 | 10/11/2019 | |
Keegan Moore | 10/11/2019 | |
Phuong Nguyen | 10/11/2019 | |
Mercedes Steele | 10/11/2019 | |
Natalie Devine | 10/11/2019 | |
Corinne Murphy | 10/11/2019 | |
Amari Morris | 10/11/2019 | |
Mia Francis | 10/11/2019 | |
Kristin Daino | 10/11/2019 | |
Joshua Scholten | 10/11/2019 | |
Conor Hennessy | 10/11/2019 | |
Victoria Lukashevich | 10/11/2019 | |
Allie Wagner | 10/11/2019 | |
Hannah Camfield | 10/11/2019 | |
Madealyn Frankovic | 10/11/2019 | |
Kyle Van | 10/11/2019 | |
Kelley Hughes | 10/11/2019 | |
Anna Jordan | 10/11/2019 | |
Cora Sawyer | 10/11/2019 | |
Nick McAdam | 10/11/2019 | |
Cindy Borgen | 10/11/2019 | |
Stephanie Gonzalez | 10/11/2019 | |
Chase Pecoraro | 10/11/2019 | |
Christian Englund | 10/11/2019 | |
Matthew Bertollo | 10/11/2019 | |
Gianna Boone | 10/11/2019 | |
Ciara Putrello-Parrish '04 | 10/11/2019 | |
Cristen Gallup '13 |
Gerald Gallup
Emma Gallup Elliot Gallup |
10/11/2019 |
Carol Bozzo |
Rick Bozzo
|
10/11/2019 |
Lauren Harnick |
Rachel Harnick
Thomas Harnick |
10/11/2019 |
Tracy Ritchie |
Robert Ritchie
Ian Ritchie |
10/11/2019 |
Lawrence Stepanowicz '69 | 10/11/2019 | |
Genassiel Reyes |
Steven Rowell
|
10/11/2019 |
Roberta Kaczmarski |
Kaczmarski John
Jessica Hills John Wilson Makayla Wilson |
10/11/2019 |
Mikiany Pena '21 |
Daniela Castro
Tiara Weston Keyaira Doggett |
10/11/2019 |
Chelsea Augustine '23 | 10/11/2019 | |
Joshua Outen '23 | 10/11/2019 | |
Thomas Mangi |
Dawn Mangi
Ashley Mangi Michael Mangi Nicholas Mangi |
10/11/2019 |
Adam Smith |
Holly Smith
Brayden Smith |
10/11/2019 |
Chione Sylvester '21 | 10/11/2019 | |
Timothy Johnston '11 |
Sophia Johnston
Courtney Allen |
10/12/2019 |
Comalita Elliott |
Latique Elliott
TeArii Perry Isaiah Waden |
10/12/2019 |
Mickaela Aquart '20 | 10/12/2019 | |
Ken Wolff |
Brenda Wolff
|
10/12/2019 |
Michenelle Delille | 10/12/2019 | |
Dexcee Lowe | 10/12/2019 | |
Robert Conrad '92 |
Alexia Conrad
'94
Gretchen Conrad Olena Conrad |
10/12/2019 |
Donna Sabatino |
John Hanlon
|
10/12/2019 |
Jameka Josephs '20 |
Devyenne Parfait
|
10/12/2019 |
Jaydah Bradley '19 | 10/12/2019 | |
Mary Christopher '99 | 10/12/2019 | |
Amanda Colace | 10/12/2019 | |
Kassidy Krenzer '20 | 10/13/2019 | |
Adalbert De La Cruz '15 | 10/13/2019 | |
Timmy Wong '94 |
Jadyn Wong
Trenton Wong |
10/13/2019 |
Sheila Daino |
Kristin Daino
Doug Daino |
10/13/2019 |
Nawal Hussein '19 |
Nawal Hussein
'19
|
10/13/2019 |
Cady Sinclair | 10/13/2019 | |
Ana Matos '19 | 10/13/2019 | |
Denise McVay | 10/13/2019 | |
George Ellmers '83 |
Diane Ellmers
|
10/13/2019 |
Michael Zegarelli '16 | 10/13/2019 | |
Treesa Salter '88 | 10/13/2019 | |
Samantha Barrett '23 | 10/13/2019 | |
Carly Tebolt '19 | 10/13/2019 | |
Ailish Gooney '22 | 10/13/2019 | |
Alexa Rivera '22 | 10/13/2019 | |
Mya Pope | 10/13/2019 | |
Geno Brown '99 |
Tanya Brown
|
10/13/2019 |
Ryan Boyd | 10/13/2019 | |
Logan Delgado '17 | 10/13/2019 | |
Patrick Grizzle | 10/14/2019 | |
David Parrish | 10/14/2019 | |
Karolina Holl '18 | 10/14/2019 | |
Alexis Cooper | 10/14/2019 | |
Hannah Kirk '22 |
Amy Kirk
Michael Kirk |
10/14/2019 |
Denae Springer '20 |
Cameron Tabor
|
10/14/2019 |
Wendy Olesen |
Marley Olesen
Marisa Strein |
10/14/2019 |
Joelle Mann |
Dariek Howard
|
10/14/2019 |
Annelise Clausell '22 | 10/14/2019 | |
Barbara Burrows |
David Burrows
Taylor Burrows |
10/14/2019 |
Anthony Baird '91 | 10/14/2019 | |
Robyn Bailey |
Michael Bailey
Renee Robilotto Cali Bailey |
10/14/2019 |
Dave Suuronen '69 |
Lynne Suuronen
|
10/14/2019 |
Jabarie Broomes '15 | 10/14/2019 | |
Cindy Borgen '19 | 10/14/2019 | |
Gabriella Ortiz '21 | 10/14/2019 | |
Domenica Risucci '18 | 10/14/2019 | |
Nicole Rasmussen |
Adam Rasmussen
Kyle Rasmussen |
10/14/2019 |
Susannah Ollivierre |
Vernell Ollivierre
|
10/14/2019 |
Darinka Marquez |
Jeffrey Munoz
Raphael Marquez Crystal Caballos |
10/14/2019 |
Kerr Flanders | 10/14/2019 | |
Tim Coakley '59 |
Peg Delaney(Piano)
Bill Delaney(Bass) Jim Corigliano(Sax) Patti Melita(Vocals) |
10/14/2019 |
Noah Palm '23 |
Ana Palm
Robert Palm |
10/14/2019 |
Kim Probst |
Chris Nolan
|
10/14/2019 |
Jared DeCrosta |
Carlo Guttilla
|
10/14/2019 |
Carlene Greenidge '17 | 10/14/2019 | |
Elaine Harrigan '15 | 10/14/2019 | |
Elizabeth Omalley |
JOHN OMALLEY
JAMES OMALLEY WALTER GRIFFIN |
10/14/2019 |
Robert Warwick '71 |
Susan Warwick
'73
|
10/14/2019 |
Jeffery Gates |
Tara Gates
Shane Gates |
10/14/2019 |
Douglas Croft '03 | 10/14/2019 | |
Taniese Wigfall | 10/14/2019 | |
Tajah Manu | 10/14/2019 | |
Ann McGowan |
Allison McGowan
Elizabeth McGowan |
10/14/2019 |
Gabbriella Felipe | 10/14/2019 | |
Kim Suriano | 10/14/2019 | |
Adrianne Arnone |
Jeremy Earl
Ely Arnone-Earl Meredith Earl |
10/14/2019 |
Alma Jasenic | 10/14/2019 | |
Chinenye Onwuogu | 10/14/2019 | |
Meredith Lopata | 10/14/2019 | |
Ignacia Bermudez '16 | 10/14/2019 | |
Brealle Brown | 10/14/2019 | |
Jason Francey | 10/14/2019 | |
Isabella Gilbert | 10/14/2019 | |
Fran Lucia | 10/14/2019 | |
Tracy Pratt | 10/14/2019 | |
Amara Clemente-Johnson | 10/14/2019 | |
Debbie McQueary | 10/14/2019 | |
Kelley Hughes | 10/14/2019 | |
Claudia McKinney | 10/14/2019 | |
David Dubbelde | 10/14/2019 | |
Emmanuel Ajisafe | 10/14/2019 | |
Gayle Durr | 10/14/2019 | |
Amy Lindner | 10/14/2019 | |
Kim Landon '75 | 10/14/2019 | |
Kelly Sangare | 10/14/2019 | |
Lucinda Lewis | 10/14/2019 | |
Nadia Glenn | 10/14/2019 | |
Oumou Cisse | 10/14/2019 | |
Bobby Washington | 10/14/2019 | |
Patricia Gortman | 10/14/2019 | |
Laura Holmes '16 | 10/14/2019 | |
Delia Sterling | 10/14/2019 | |
Tim Nelson |
William Blanchfield
|
10/14/2019 |
Najiyah Furby | 10/14/2019 | |
Andy Wells | 10/14/2019 | |
Ameir Lewis | 10/14/2019 | |
Naya Awai | 10/14/2019 | |
Delanna Richardson '20 | 10/14/2019 | |
Pat Swann | 10/14/2019 | |
Ramiah Jordan | 10/14/2019 | |
Emely Baez '20 | 10/14/2019 | |
James Murnane | 10/14/2019 | |
Alexus Hawkins-Delgado | 10/14/2019 | |
Shada Herndon | 10/14/2019 | |
Scott Nonemaker | 10/14/2019 | |
Anthony Villanti | 10/14/2019 | |
Liz Crane | 10/14/2019 | |
Jeffrey Senft '76 |
Carmela Spreer
|
10/14/2019 |
Trisha Barone | 10/14/2019 | |
Tim Eckland | 10/14/2019 | |
Melissa Foote | 10/14/2019 | |
Stephanie Marquez | 10/14/2019 | |
Nichole Masters | 10/14/2019 | |
Kristin Phelps | 10/14/2019 | |
Diane Pudney | 10/14/2019 | |
Renato Jedreicich |
Christine Jedreicich
Shannon Jedreicich Kaitlyn Jedreicich |
10/14/2019 |
Lillian Woods '70 | 10/14/2019 | |
Kim Lambert |
Bill Wheatley
Barbara Lambert Holley O'Bryan Ted O'Bryan |
10/14/2019 |
Cynthia Lockhart '09 |
Eric Lockhart
Jazzalina Lockhart |
10/14/2019 |
Carol Green '84 |
Steve Green
|
10/14/2019 |
Susan OKeefe |
Dave OKeefe
|
10/14/2019 |
Thalia Gutierrez '18 | 10/14/2019 | |
Mitch Maryhugh '78 | 10/14/2019 | |
Ann Roman '87 |
Danny Roman
Mabel Nestor-Hubert |
10/14/2019 |
Susan Livesay | 10/14/2019 | |
Tim Livesay | 10/14/2019 | |
Dave Livesay | 10/14/2019 | |
Daniel Livesay | 10/14/2019 | |
Travis Hall '08 | 10/14/2019 | |
Janet Malone '86 |
George Malone
|
10/14/2019 |
Charlie Colbert '84 | 10/14/2019 | |
Jenessa McCabe '19 |
Sam Catterson
Matthew VanDreason |
10/14/2019 |
Jim DuRoss |
Cynthia DuRoss
Varian DuRoss Sarah DuRoss Bob Brvenik '77 |
10/14/2019 |
Charleen Sangiacomo '06 |
Jerry Sangiacomo
|
10/14/2019 |
Steve Kadin | 10/14/2019 | |
Taylor Lee '19 | 10/14/2019 | |
Kelly Kadin | 10/14/2019 | |
Daisy Reyes '17 | 10/14/2019 | |
JaQuay Gibbs | 10/14/2019 | |
Emely Baez '20 | 10/15/2019 | |
Julia Primps '14 | 10/15/2019 | |
Troy Edwards '20 | 10/15/2019 | |
Elizabeth Bernabe '92 | 10/15/2019 | |
Maria Santucci '12 | 10/15/2019 | |
Stephen Karboski '12 | 10/15/2019 | |
Sydney Bell '11 | 10/15/2019 | |
Tom Scirto '81 | 10/15/2019 | |
Amber Recio '12 | 10/15/2019 | |
Terrance Li '01 | 10/15/2019 | |
Treesa Salter '88 | 10/15/2019 | |
Curtis Smith '92 | 10/15/2019 | |
Lien Vu '10 | 10/15/2019 | |
Donald Rebovich |
Donna Virga
|
10/15/2019 |
Thomas Atkinson '74 | 10/15/2019 | |
Mikhail Bushinski '18 | 10/15/2019 | |
Pamela Salmon | 10/15/2019 | |
Kelly Adams | 10/15/2019 | |
Matt Carr | 10/15/2019 | |
Kelly Jean-Charles '19 |
Autumn Williams
Sydney Marable '19 Urani Duah |
10/15/2019 |
Amie Pinckney '16 | 10/15/2019 | |
Zachary Hoage '23 |
Raina Hoage
Mark Hoage David Davis Gerri Davis Jessica Hoage Julie Hoage |
10/15/2019 |
Michalyn Winkler '19 | 10/15/2019 | |
Theresa Anderson |
Arthur Anderson
|
10/15/2019 |
Melanie Santos '18 | 10/15/2019 | |
Karyn Wells |
John Wells
Karah Wells Luke Wells |
10/15/2019 |
Austin Drake '20 | 10/15/2019 | |
Macie Ford '24 |
Jensen Ford
|
10/15/2019 |
Patrece Poremba |
Jeff Poremba
Bernadette Poremba Bob Poremba |
10/15/2019 |
Janet Bennett '76 |
Joya Stuckman
|
10/15/2019 |
Paul Scarpinella |
Joe Lodato
|
10/15/2019 |
Gina Hayduk |
Michael Hayduk
|
10/15/2019 |
Kelly Latta |
Darryl Osborn
Grant Latta Peyton Latta Alyssa Latta |
10/15/2019 |
Kati Strong |
Michael Strong
Baileigh Strong Rylee Strong Brady Strong |
10/15/2019 |
Paula Keeman |
Robert Keeman
|
10/15/2019 |
Bethany VanBenschoten |
Jessica Grande
Sal Grande Salvy Grande |
10/15/2019 |
Charles Walz '91 | 10/15/2019 | |
Paul Jarrett '69 | 10/15/2019 | |
Kathleen Raniewicz |
Andy Raniewicz
|
10/15/2019 |
Jonathan Adewumi '86 | 10/15/2019 | |
Gina Surace |
Steve Surace
Laurie Cardone Dave Cardone |
10/15/2019 |
Jordon Kimbrough '23 | 10/15/2019 | |
Maggie Reid '19 | 10/15/2019 | |
Daja Waithe '21 | 10/15/2019 | |
Cassie Gabeau | 10/15/2019 | |
Star Graham '21 | 10/15/2019 | |
Amari Morris '22 | 10/15/2019 | |
Mary Hayes Gordon '82 |
Dean Gordon
Amber Parker '18 Dr. Eva Mroczek '08 |
10/15/2019 |
Kenya Trippett '23 | 10/16/2019 | |
Jazmin Meade '23 | 10/16/2019 | |
Kendrick Núñez '20 | 10/16/2019 | |
Todd Pfannestiel | 10/16/2019 | |
Lisa Green | 10/16/2019 | |
Mark VanDreason | 10/16/2019 | |
Yamilette Baez '19 | 10/16/2019 | |
Reginald Brown '09 | 10/16/2019 | |
Patrick Uwechue '22 | 10/16/2019 | |
Zachery Shaler '23 |
Jenn Shaler
Mike Shaler |
10/16/2019 |
Carissa Andrews | 10/16/2019 | |
Florence Toimil '22 | 10/16/2019 | |
Jessica Spence '22 | 10/16/2019 | |
Jenessa McCabe '19 |
Matthew VanDreason
|
10/16/2019 |
Nicole Zalewski '22 |
Cheryl Zalewski
|
10/16/2019 |
Ezekiel Samuel | 10/16/2019 | |
Gisselle Codner | 10/16/2019 | |
Amie Novick-Maxwell |
Dan Maxwell
'89
Jacob Novick-Maxwell |
10/16/2019 |
Kamera Bruce '16 | 10/16/2019 | |
Ezekiel Samuel | 10/16/2019 | |
Candice Minor '16 | 10/16/2019 | |
Cassy Hinckson |
Zian Hinckson
Ian Erskine Kasiki Hinckson Ethan Hinckson Amanda Hinckson Norma Hinckson |
10/16/2019 |
Amanda Bertram '07 |
Gary Jones
Genevieve Von Bieberstein Gracyn Von Bieberstein |
10/16/2019 |
Cynthia Smiegal |
Paul Smiegal
|
10/16/2019 |
Oz Boakye | 10/16/2019 | |
Jacquelyn Call '23 |
Marie Brantis
Scott Call Tyler Call |
10/16/2019 |
Polly Smith | 10/16/2019 | |
Barbara Knauf | 10/16/2019 | |
Malinda Abraham '04 |
Charles Abraham
|
10/16/2019 |
Suzanne Richardson | 10/16/2019 | |
Amie Lucia '05 |
Annalise Carr
|
10/16/2019 |
Julesa Rodriguez | 10/16/2019 | |
Shelley Williams |
CURT WILLIAMS
MATTESON WILLIAMS |
10/16/2019 |
Jenifer Pratico |
Sal Pratico
Jenifer Pratico Quinn Pratico |
10/16/2019 |
Emely Baez '20 | 10/16/2019 | |
Tiffany Adasi '18 | 10/16/2019 | |
Tasheona Huddleston | 10/16/2019 | |
David Cooney '20 |
Peter Holmes
|
10/16/2019 |
Telia Jones | 10/16/2019 | |
Spencer Potter | 10/16/2019 | |
Rasta Pon Squiggi | 10/16/2019 | |
Bobbi Marafino |
Tom Marafino
|
10/16/2019 |
Saran Kelly Sangare '20 | 10/16/2019 | |
Renee DeResh | 10/16/2019 | |
Dena Eidel | 10/16/2019 | |
Karen Calkins |
Courtney Calkins
|
10/16/2019 |
Kashawn Stroman '20 | 10/16/2019 | |
Peter Gaughan '21 | 10/16/2019 | |
Ryan Oliver '19 |
Gary Oliver
Ginger Oliver |
10/16/2019 |
Marielsy Polanco '20 | 10/16/2019 | |
Alexandrea DeJesus '21 | 10/16/2019 | |
Robert Esche |
Cecelie Pikus
|
10/16/2019 |
Sean Jones '14 | 10/16/2019 | |
Jaden Gueye | 10/16/2019 | |
Brittany De La Cruz | 10/16/2019 | |
Olivia Prostko '20 | 10/16/2019 | |
Kayla Berry '22 | 10/16/2019 | |
Miranda DeBrosse '19 | 10/16/2019 | |
Meagan Stanton '18 | 10/16/2019 | |
Marissa Medina '20 | 10/16/2019 | |
Aaron Gudrian '18 | 10/16/2019 | |
Maria Santucci '12 | 10/16/2019 | |
Sean Forestal |
Megan Forestal
Colin Forestal Robyn Organ Joseph Robinson Amy Robinson Caitlin Forestal |
10/16/2019 |
Madeline Krecidlo '22 |
Stephen Krecidlo
Maida Krecidlo Tyler Krecidlo Benjamin Krecidlo Nina Krecidlo |
10/16/2019 |
Jaylyn Shockency '23 |
David Jeremenko
|
10/16/2019 |
Danielle Gedraitis '97 |
Olivia Gedraitis
|
10/16/2019 |
Victoria Marzano | 10/16/2019 | |
Chris Tompkins |
Kristin Tompkins
Anna Tompkins Eliza Mosley |
10/16/2019 |
Renee Ainsworth |
JAMES AINSWORTH
|
10/16/2019 |
Dinetra Gowdie | 10/16/2019 | |
Rebecca Nda '20 | 10/16/2019 | |
Laiana Dandles '21 | 10/16/2019 | |
India Jackson '18 | 10/16/2019 | |
Tobias Neto | 10/16/2019 | |
Maleyah Butler '20 | 10/16/2019 | |
Isaiah Samuel | 10/16/2019 | |
Brigid Maguire |
Tim Maguire
Thomas Maguire Molly Magnis Tyler Magnis Kate Maguire |
10/16/2019 |
Dinasia Murray | 10/16/2019 | |
Mykeeya Hinkle | 10/16/2019 | |
Mia Francis '22 | 10/17/2019 | |
Vianca Vicenti '21 | 10/17/2019 | |
Courtney Tranfaglia | 10/17/2019 | |
Daniel Cruz |
Miki DeLaFleur
|
10/17/2019 |
Jerianne Pizza |
ARTHUR PIZZA
GABRIELLA PIZZA ANTONIO PIZZA |
10/17/2019 |
Morgan Ryndak '20 | 10/17/2019 | |
Connor Passalacqua '20 | 10/17/2019 | |
Mariah Mungo | 10/17/2019 | |
Thinh Lam '23 | 10/17/2019 | |
Katie Falso '09 |
Matt Falso
'09
|
10/17/2019 |
Rachael Pinard | 10/17/2019 | |
Jan DeAmicis | 10/17/2019 | |
Kirsten Ullman '88 |
Brian Bursa
Susan Vinal |
10/17/2019 |
Betsaida Mercado '20 | 10/17/2019 | |
Franca Sangiacomo '20 | 10/17/2019 | |
Lindsay Hayduk '20 | 10/17/2019 | |
Kelsey Brooks '20 | 10/17/2019 | |
John Dudzinski |
Dianna Dudzinski
|
10/17/2019 |
Ameir Lewis | 10/17/2019 | |
Markel Louis '20 | 10/17/2019 | |
Sue Wood |
Robert Wood
|
10/17/2019 |
Melanie Manwarren |
Shelbie Jenkins
|
10/17/2019 |
Lucindia Lewis | 10/17/2019 | |
Diamond Thomas '20 | 10/17/2019 | |
William McLaughlin '65 | 10/17/2019 | |
Cecelie Pikus | 10/17/2019 | |
Kelley Hughes '22 | 10/17/2019 | |
Brian Kelley '02 | 10/17/2019 | |
Derek Franco | 10/17/2019 | |
Stephanie Gittens-Durham '80 | 10/17/2019 | |
Karen Cardenas '22 | 10/17/2019 | |
Katelyn Calkins '23 | 10/17/2019 | |
Tracy Tolles-Rueckert '90 |
Donald Rueckert Jr. P’21
Jacqueline Rueckert '21 |
10/17/2019 |
Eric Kahl '10 | 10/17/2019 | |
Connor Downing '07 | 10/17/2019 | |
Jessica Florentino '21 | 10/17/2019 | |
Calico Yaworski '18 | 10/17/2019 | |
Brian Agnew '03 | 10/17/2019 | |
JoVina Taylor | 10/17/2019 | |
Alexandria Jennings '14 | 10/17/2019 | |
Kyle Hainsworth '20 | 10/17/2019 | |
Katie Maneen '13 | 10/17/2019 | |
Laura Gerhardt '05 |
Nicole Hepworth
'09
|
10/17/2019 |
John Hamilton |
Tammie Hamilton
|
10/17/2019 |
Betrece Braham '20 | 10/17/2019 | |
Lorraine Mayhew |
Nicholas Mayhew
'83
Nicholas J Mayhew '12 Lorraine Mayhew |
10/17/2019 |
Enely Campusano '20 | 10/17/2019 | |
Heather Heingartner '20 | 10/17/2019 | |
Cody Elliott '10 | 10/17/2019 | |
Jenay Cruz '19 | 10/17/2019 | |
Sara Kuiken '23 | 10/17/2019 | |
Cameron White '18 | 10/17/2019 | |
Kalika Gaters '21 | 10/17/2019 | |
Steven DeBlieck |
Sandy DeBlieck
Cassie DeBlieck |
10/17/2019 |
Chris Love '22 | 10/17/2019 | |
Leland Frink '20 | 10/17/2019 | |
Terrell Davis | 10/17/2019 | |
Jasmine Addae '20 | 10/17/2019 | |
Martin Roberts '90 |
Tracey Pierce
'86
|
10/17/2019 |
Joseph Schoen '14 |
Patricia Kane
'15
|
10/17/2019 |
Kayla Rios '20 |
Allie Cimmattusti
|
10/17/2019 |
Rob Gerling '20 | 10/17/2019 | |
Cecilee Cashman '14 | 10/17/2019 | |
Genesis Kinney | 10/17/2019 | |
Joseph Schoen '14 |
Patricia Kane
'15
|
10/17/2019 |
Brett Talbert | 10/17/2019 | |
Jordanny Marte '22 | 10/17/2019 | |
Melisa Segura '14 | 10/17/2019 | |
Imani Vincent | 10/17/2019 | |
Alexis Green | 10/18/2019 | |
Ashley Licciardi | 10/18/2019 | |
Brianna Smith | 10/18/2019 | |
Jordan Rowe | 10/18/2019 | |
Joseph Smith '14 |
Angeliqua Jones
|
10/18/2019 |
Terrell Davis | 10/18/2019 | |
Mark Raczynski |
Donna Raczynski
Zack Raczynski |
10/18/2019 |
Liany Jaquez | 10/18/2019 | |
Marjorie Soriano |
Dennis Donohue
|
10/18/2019 |
Robin (Reiman) Diamond '99 |
Garrett Diamond
Rena Diamond |
10/18/2019 |
Joanne Pluff |
Will Pluff
Quinn Pluff |
10/18/2019 |
Estany Franco '18 | 10/18/2019 | |
Bennensa Charles '20 | 10/18/2019 | |
Lyndsey Chenier '20 | 10/18/2019 | |
Cassidy Babcock '19 |
Annelis Castillo
|
10/18/2019 |
Isabella Coriale '23 | 10/18/2019 | |
Jasmine Bigdoski '23 | 10/18/2019 | |
Shad Crowe | 10/18/2019 | |
Joshua Sotomayor | 10/18/2019 | |
Robert Epp '91 |
Jennifer Clement
|
10/18/2019 |
Malak Alazaizi '23 | 10/18/2019 | |
Monique Fletcher | 10/18/2019 | |
Howard Bleakie | 10/18/2019 | |
Jailon Harrison | 10/18/2019 | |
John Casellini '81 | 10/18/2019 | |
Andy Marshall | 10/18/2019 | |
Patricia Gortman | 10/18/2019 | |
Kayla Rios '20 |
Allie Cimmattusti
|
10/18/2019 |
Saran Sangare | 10/18/2019 | |
Darrell Jones II '20 | 10/18/2019 | |
Marcus Washington '23 | 10/18/2019 | |
Kevin Gordon | 10/18/2019 | |
Jnai Spaziani | 10/18/2019 | |
Bobby Washington | 10/18/2019 | |
John Oevering '18 | 10/18/2019 | |
Joanne Hathaway | 10/18/2019 | |
James Connors '20 | 10/18/2019 | |
Jody Sainvil | 10/18/2019 | |
Reed Corcoran '22 | 10/18/2019 | |
Enely Campusano | 10/18/2019 | |
Brittany Kidd Kidd '20 | 10/18/2019 | |
Kwame Boakye | 10/18/2019 | |
Sydney Falconi '23 | 10/18/2019 | |
Krystal Gomez '19 | 10/18/2019 | |
Jordan Loope '23 |
Cheryl Loope
Todd Loope |
10/18/2019 |
Xyier Woodard '19 | 10/18/2019 | |
Kwaku Boakye | 10/18/2019 | |
Stephanie LaPorte | 10/18/2019 | |
Tracie Stanton |
Jamie Stanton
|
10/18/2019 |
James Walch '71 | 10/18/2019 | |
Paul Vickery '71 | 10/18/2019 | |
Anniyah Stenson | 10/18/2019 | |
Mike Fuhrman | 10/18/2019 | |
Angela Reisiger |
Gary Reisiger
|
10/18/2019 |
Bethany VanBenschoten |
Matt Hagan
|
10/18/2019 |
Elizbeth Ashe '22 |
Eliza Ashe
|
10/18/2019 |
Tim Eckland | 10/18/2019 | |
Janet Bennett '74 | 10/18/2019 | |
Yesmean Damon |
Ahmad Wallace
Kay Damon Tracey Frazier |
10/18/2019 |
Gary Heenan | 10/18/2019 | |
Dave Clausen | 10/18/2019 | |
Andy Beakman | 10/18/2019 | |
Ann Damiano | 10/18/2019 | |
Kevin Chisari '19 | 10/18/2019 | |
Kurt Wiehenstroer |
Kimberly Wiehenstroer
'86
|
10/18/2019 |
Mark Wiehenstroer | 10/18/2019 | |
Nathanael Stoute '21 |
Ryan Washington
Knowledge Washington Tariq Wiggins Christopher Ford |
10/18/2019 |
Anthony Villanti | 10/18/2019 | |
Kevin Waldron | 10/18/2019 | |
Danielle Gedraitis '97 |
Olivia Gedraitis
|
10/18/2019 |
Courtney Parada '14 | 10/18/2019 | |
Phiyen Duong '18 |
Ashley Parmentier
'18
Anne Quirk Riley Provost |
10/18/2019 |
Brendan Nigro |
Jackie Nigro
Robert Nigro |
10/18/2019 |
Nathan Torrance | 10/18/2019 | |
Nicole Lorthioir '20 | 10/18/2019 | |
Katrina Hibbard | 10/18/2019 | |
Solana Russell '22 |
Candice Fung
Diana Fung Quiara Fung |
10/18/2019 |
Troy Robinson '20 | 10/18/2019 | |
Isabella Gilbert | 10/18/2019 | |
Betrece Braham | 10/18/2019 | |
Tobias Neto '22 | 10/18/2019 | |
Jessica Clark |
Jeffrey Clark
Hailey Woodward Sydney Clark Landon Clark Josh Friedeman |
10/18/2019 |
Samuel Maldonado '12 |
Tom Lino
|
10/18/2019 |
Jenifer Stimpson '18 | 10/18/2019 | |
Susan Bingay | 10/18/2019 | |
Melisa Segura '14 | 10/18/2019 | |
Deborah Smith |
Jon Wright
Dezman Handy |
10/18/2019 |
Ethan Babcock '20 | 10/18/2019 | |
Jacob Hunter | 10/18/2019 | |
Thao Pham '15 |
James Redcay
|
10/18/2019 |
Matt Baron '21 | 10/18/2019 | |
Sarah Galea '18 |
Andrew Askew
|
10/18/2019 |
Sarah Galea '18 |
Andrew Askew
|
10/18/2019 |
Catherine Fedullo '18 |
Eric Robertshaw
Nicole Garhartt |
10/18/2019 |
Justine Odierna '20 | 10/19/2019 | |
Torin Bacon '21 | 10/19/2019 | |
Shammel Turnbore '12 |
Ray Mccall
|
10/19/2019 |
Yakira Crawford '20 | 10/19/2019 | |
Kendell Glynn '21 | 10/19/2019 | |
Roquise Brynat '21 | 10/19/2019 | |
Demetrius Pettway '19 | 10/19/2019 | |
Trustyn Checkley '19 |
Antoine Griffin
|
10/19/2019 |
Bryce Felton '20 | 10/19/2019 | |
Hope Washington |
Hope Washington
Brian Washington Chelsea Washington |
10/19/2019 |
Nicole Rice '21 | 10/19/2019 | |
Seth Shaw '20 | 10/19/2019 | |
Jennifer Kimball |
Chad Goodier
Ayden Goodier |
10/19/2019 |
Bernard Hyman '94 | 10/19/2019 | |
Lloyd Tinedo | 10/19/2019 | |
Michael Collins |
Debbie Collins
|
10/19/2019 |
Lori Magliulo '91 |
Tony Magliulo
|
10/19/2019 |
Juan Carlo Escober | 10/19/2019 | |
Austyn Diller | 10/19/2019 | |
Asia Thrower | 10/19/2019 | |
Akua Akuoko | 10/19/2019 | |
Timothy Burris | 10/19/2019 | |
JamieLeigh Accordino | 10/19/2019 | |
Chris Bilyard |
Chris Bilyard
Sherri Bilyard |
10/19/2019 |
Anders Fritzen |
Kelly Fritzen
Nora Velasquez |
10/19/2019 |
Trustyn Checkley '19 | 10/19/2019 | |
Tanner Stewart '10 | 10/19/2019 | |
Steven Lambert | 10/19/2019 | |
Dick Moon |
Ellen Moon
|
10/19/2019 |
Chris Carino | 10/19/2019 | |
Robert Keating '72 | 10/19/2019 | |
Jennifer Satterlee '01 |
Noah Satterlee
|
10/19/2019 |
Andrew Ruyack '19 |
Sabrina French
|
10/19/2019 |
Tim McGowan '80 |
Louis McGowan
'80
Lauri Olson-Porter '80 |
10/19/2019 |
Mario Cabral '19 | 10/19/2019 | |
Steven Lambert | 10/19/2019 | |
Kim Anderson |
Ronald Anderson
Emma Anderson |
10/19/2019 |
Jessica Bates '20 |
Kaitlyn Tambasco
|
10/19/2019 |
Yasmin Long '23 | 10/19/2019 | |
Veena Sureshkumar | 10/19/2019 | |
Jeff Conte |
Emmy Conte
|
10/19/2019 |
Andrew Brown |
Dwight Allen
Johnathan Brown |
10/19/2019 |
Frank Gillette '75 | 10/19/2019 | |
Pat Swann |
Frank Maurizio
'77
|
10/19/2019 |
Linda DeAmicis | 10/19/2019 | |
Monica Makuch '17 | 10/19/2019 | |
Marcie Dyar '14 | 10/19/2019 | |
Aaron Buell | 10/19/2019 | |
Malik Gayle '18 | 10/19/2019 | |
Joe Sallustio '95 | 10/19/2019 | |
Taylor Heitmann '20 | 10/19/2019 | |
Chris Mussi |
John Mussi
|
10/19/2019 |
Amy Cicora |
Frank Cicora
|
10/19/2019 |
Donald Harvey '66 | 10/19/2019 | |
Jamie Bacher | 10/19/2019 | |
Phil Vanno '99 |
Tyler Vanno
Charlie Vanno |
10/19/2019 |
Liz Kunkler | 10/19/2019 | |
Onika Kaskazi '17 |
Justine Arias
|
10/19/2019 |
Nick Thorpe '22 | 10/19/2019 | |
Katie Hanifin |
Chad Hanifin
'13
|
10/19/2019 |
Tholonikus Dupree '86 | 10/19/2019 | |
Jason Rosenberg '97 | 10/19/2019 | |
Brianna Marfe '17 |
Brianna Marfe
'17
|
10/19/2019 |
Debra Sesselman Daniele '80 | 10/19/2019 | |
Shanell Finney '14 | 10/19/2019 | |
Jama Abdula '21 | 10/19/2019 | |
Tyrell Joshua | 10/19/2019 | |
Quarren Murry | 10/19/2019 | |
Matthew Okerayi '19 | 10/19/2019 | |
Israel Bowman '80 | 10/19/2019 | |
Hassan Jawneh | 10/19/2019 | |
Dylan Drexler '19 |
Dylan Drexler
Cortlynn Jepsen Briannah Florian |
10/19/2019 |
Crystal Bent-Taylor '20 | 10/19/2019 | |
Mark Peterson '79 | 10/19/2019 | |
Nuku Tsiagbe | 10/19/2019 | |
Amaechi Plange '16 | 10/19/2019 | |
Miguel Ninez '16 | 10/19/2019 | |
Catherine Kelly '04 | 10/19/2019 | |
Nile Patterson | 10/19/2019 | |
Shadeka Martin '20 | 10/19/2019 | |
George Christian '72 | 10/19/2019 | |
Whitney Morris '18 | 10/19/2019 | |
Sarai Simpson '15 | 10/19/2019 | |
Carlene Greenidge '16 | 10/19/2019 | |
Justine Odierna '20 | 10/19/2019 | |
Chaya Smith |
Juwan Revels
|
10/19/2019 |
Brealle Brown |
Alexis Skerritt
|
10/19/2019 |
Chris Schaffner '16 | 10/19/2019 | |
Aden Osman | 10/19/2019 | |
Ronica Chan | 10/19/2019 | |
Celeste Gonzalez '22 |
Deshawn Stanley
|
10/19/2019 |
Jennifer Chirk | 10/19/2019 | |
Izora Ramsey | 10/19/2019 | |
Destiny Walker | 10/19/2019 | |
Jasmine Bell | 10/19/2019 | |
Annisa Mitchell '17 | 10/19/2019 | |
Sydney Jetter | 10/19/2019 | |
Sean Vanegas '21 | 10/19/2019 | |
Jerry Bolivar '17 | 10/19/2019 | |
Anfernee Russell |
Anfernee Russsell
|
10/19/2019 |
Kevin Charmant 'or | 10/19/2019 | |
Destiny Walker | 10/19/2019 | |
Jayza Brown |
Jayza Brown
Julia Deflippo |
10/19/2019 |
Musa Jawneh |
Musa Jawneh
|
10/19/2019 |
Rebecca Joseph '21 | 10/19/2019 | |
Denvil Brown | 10/19/2019 | |
Thomas Crowley '19 | 10/19/2019 | |
Chinenye Onwuogu '19 | 10/19/2019 | |
Olivia Schreiber '20 |
Katlyn Fallon
Amanda Taft |
10/19/2019 |
Tiffany Simmons '20 | 10/19/2019 | |
Casie Farrell '19 | 10/19/2019 | |
Lansana Coulibaly |
Lansana Coulibaly
Giovanni Marchesano Rasheon Nicholas Brandon Lake |
10/19/2019 |
Victoria Perez Espaillat | 10/19/2019 | |
Asha Yasin | 10/19/2019 | |
Georget King '21 | 10/19/2019 | |
Morrissa Lumpkin |
Kayla Bellamy
|
10/19/2019 |
Oumou Cisse '21 | 10/19/2019 | |
Denise Genao '24 |
Alanso Jones
|
10/19/2019 |
Emily McNeill '21 | 10/19/2019 | |
Roberta Roper '21 | 10/19/2019 | |
Dajon Russell |
Wendell Sabourin
Andre Shand |
10/19/2019 |
Alicia Ortiz-Youngs '22 |
Madison Randall
Arianna Staton Tiffany Pena Jordan Donato |
10/19/2019 |
Marwa Ben Zouina | 10/19/2019 | |
Yanais Garcia '18 |
Yanais Garcia
Jolene Durant |
10/19/2019 |
Jasmine Bell | 10/19/2019 | |
Aaliyah Reyes | 10/19/2019 | |
Jonathan Codrington | 10/19/2019 | |
Kasandra Marrero '19 | 10/19/2019 | |
Gabriella Guerrero '14 |
Gabriella Guerrero
|
10/19/2019 |
Shakira Colon '21 | 10/19/2019 | |
Idrissa Jalloh '19 | 10/19/2019 | |
Zach Martin 'or | 10/19/2019 | |
Merisa Covic '19 | 10/19/2019 | |
Alexis Shufelt |
Claire Patnaude
Bryant Vargas |
10/19/2019 |
Caitlin Carty '21 | 10/19/2019 | |
Oahmi Dah '20 | 10/19/2019 | |
Shakira Colon '21 |
Larry Dillon
|
10/19/2019 |
Denise Genao '24 |
Alanso Jones
|
10/19/2019 |
Guerdelove Archelus '20 |
Guerdelove Archelus
|
10/19/2019 |
Anthony Hilliard '20 | 10/19/2019 | |
Gabriella Guerrero '14 |
Gabriella Guerrero
|
10/19/2019 |
Mildred Mensah '21 | 10/19/2019 | |
Kuron Jackson '21 |
Kj Jackson
Luis Marte Garrett Burtner Johnathan Agudelo |
10/19/2019 |
Amber Vasquez 're | 10/19/2019 | |
Chelsea Anderson '21 | 10/19/2019 | |
Gerard Serrano '17 | 10/19/2019 | |
Leah Caballero |
Leah Caballero
|
10/19/2019 |
Caitlin Carty '21 | 10/19/2019 | |
Anthony Crawley | 10/19/2019 | |
Charles Franklin '19 |
Daquan Murdock
|
10/20/2019 |
Tanaesja Milligann '19 | 10/20/2019 | |
Lanaysia Walker '23 | 10/20/2019 | |
Tracie Stanton |
Jamie Stanton
|
10/20/2019 |
Denise Genao '24 |
Alanso Jones
|
10/20/2019 |
07/20/2021 |