Homecoming 2015: Alumni & Family Weekend (Register Now)
Event Attendees
Sort By: Date Registered | Last Name | Class Year
Registrant | Guests | Date Registered |
---|---|---|
President Todd S. Hutton |
Jennifer Hutton
|
08/12/2015 |
Paul Montana '70 |
Carol Montana
|
08/12/2015 |
Laura Casamento | 08/12/2015 | |
Mark C. Kovacs | 08/12/2015 | |
Lois Seigal '65 |
Judith Armstrong
'65
|
08/12/2015 |
Benay Leff '65 |
Marcella Turzanski
|
08/13/2015 |
Christopher Rowan (AXP) '96 |
Laura Rowan
'00
|
08/13/2015 |
Bryan Esposito (AXP) '95 | 08/14/2015 | |
Christine Kisiel | 08/14/2015 | |
Kristen Schoen '05 |
Ben Schoen
'04
|
08/14/2015 |
Marissa Finch | 08/14/2015 | |
Jennifer Woodman '93 | 08/14/2015 | |
Sara Wilson '16 | 08/14/2015 | |
Jeff Percacciante '12 | 08/14/2015 | |
Cheryl Kopyt '72 |
Fred Kopyt
Frank Kopyt Kathy Kopyt Kara Kopyt Nicholas Kopyt |
08/15/2015 |
Mary Anne Dobmeier |
Raymond Dobmeier
|
08/15/2015 |
Pat Paskell | 08/15/2015 | |
Aosta Edelman '75 | 08/15/2015 | |
Dennis Labossiere '13 |
Heather Tamblin
|
08/16/2015 |
Raymond Novak '61 |
Marilyn Novak
|
08/17/2015 |
Halina Lotyczewski | 08/17/2015 | |
Nicholas Accordino | 08/17/2015 | |
Caren Summers '13 | 08/17/2015 | |
John Wilder (AXP) | 08/17/2015 | |
Sarah Garramone '12 | 08/17/2015 | |
Steve Szatko '70 |
Carol Szatko
'79
|
08/17/2015 |
Joe Gutowski | 08/17/2015 | |
Larry Ryndak |
Kiersten Ryndak
|
08/17/2015 |
Danielle Busansky '13 |
Scott Busansky
Jamie Barcomb |
08/17/2015 |
Malinda Abraham '04 |
Charles Abraham
|
08/17/2015 |
Karolina Holl '15 | 08/17/2015 | |
Eric Ozanam (AXP) '00 |
Amanda Ozanam
'04
|
08/18/2015 |
Trisha Barone '13 |
Eddie Barone
Kayla Barone Jace Barone |
08/18/2015 |
Robert MacLaren '83 | 08/18/2015 | |
Kristen Holt '94 |
Thomas Holt
'10
Patrick Holt |
08/18/2015 |
John Casellini '81 | 08/18/2015 | |
Olivia Cunningham '15 | 08/18/2015 | |
Mary Beth Portley '86 |
Derek McNally
|
08/18/2015 |
Andrew Roberts '12 |
Mikki Smith
|
08/18/2015 |
Kathryn Tellekamp |
Tim Tellekamp
Matthew Tellekamp Timothy Tellekamp |
08/19/2015 |
Margarita Cuevas-Cruz '13 | 08/19/2015 | |
Ralph Brandt '70 |
Janet Brandt
|
08/19/2015 |
Peter Bridge '60 | 08/19/2015 | |
Anjanette Randolph '00 | 08/19/2015 | |
LaToya Jordan '00 | 08/19/2015 | |
Cameron Jennings '16 | 08/19/2015 | |
Samantha Gleba '13 |
Ryan O'Neil
|
08/19/2015 |
Nicole Lawrence '19 |
Debra Lawrence
Mark Lawrence Adam Lawrence John LoBiondo Elaine LoBiondo |
08/19/2015 |
Noah Martin '19 |
Susan Martin
Patrick Martin |
08/19/2015 |
Paul Bianchi '75 | 08/19/2015 | |
Amber Recio '12 | 08/19/2015 | |
Paul DeLaubell '75 |
Dee Service
|
08/20/2015 |
Margaret Condo |
Michael Condo
Erin Condo |
08/20/2015 |
Frederick Conte '73 | 08/20/2015 | |
Nicole Bouteiller '11 | 08/20/2015 | |
Jeffrey Sweet (AXP) '70 | 08/20/2015 | |
Debora Jennings | 08/20/2015 | |
Edward Jennings | 08/20/2015 | |
Donato Traditi '14 |
Hollie Fallon
|
08/20/2015 |
Kenneth Kelly | 08/20/2015 | |
Erin McGovern |
Tim McGovern
Tim McGovern Colin McGovern |
08/21/2015 |
Regina Patterson | 08/21/2015 | |
Linda Premo |
Wayne Premo,Jr.
Morgan Premo Debbie Premo Wayne Premo,Sr. |
08/21/2015 |
Darci Luci |
Austin Luci
'19
Domminic Luci |
08/21/2015 |
Tyler Kallasy (AXP) '11 | 08/21/2015 | |
Liz Sacco '14 | 08/21/2015 | |
Stacy Buckley '88 | 08/22/2015 | |
Joann Parent |
Brian Parent
|
08/22/2015 |
Toni Hackett |
Gregg Hackett
|
08/22/2015 |
Adrianne Arnone | 08/23/2015 | |
Jenna Dy '17 | 08/23/2015 | |
Patricia Crowley |
Tom Crowley
Caitlin Crowley Thomas Crowley |
08/24/2015 |
Shamika Williams |
Sydney Charles
Nicole Richardson |
08/24/2015 |
Victoria Cruz-Griffith '12 | 08/24/2015 | |
Maureen Luci '90 |
Kim Arnold
|
08/24/2015 |
Bobbi Smorol |
Douglas Smorol
|
08/24/2015 |
Samantha Madison '10 | 08/24/2015 | |
Kateri Woody '10 | 08/24/2015 | |
Alexis Cooper | 08/24/2015 | |
J'Nai Spaziani '13 | 08/24/2015 | |
Joanne Pluff | 08/24/2015 | |
Stephen Karboski '12 |
Mary Karboski
|
08/24/2015 |
Kevin Montano '16 | 08/25/2015 | |
Gary LaBella '75 |
Jeanne WicklineLaBella
'75
|
08/25/2015 |
Colleen Bentley-Ciccone |
Luke Ciccone
Collin Dorozynski |
08/25/2015 |
Andrea Belmont-Gwilt '13 |
Scott Gwilt
Evangeline Gwilt |
08/25/2015 |
Kim Giachinta | 08/25/2015 | |
Angela Rifenburg '15 | 08/25/2015 | |
Gail Davis |
Timothy Davis
TJ Davis Brianna Davis |
08/25/2015 |
Brenda Hicks |
Kendall Hicks
Kendall Hicks II Alex Hicks |
08/25/2015 |
Michael McNamara |
Grace McNamara
|
08/26/2015 |
Devorne Hormeku '11 | 08/26/2015 | |
Bradley Cohen '77 | 08/26/2015 | |
Dominic Passalacqua '75 |
Tina Passalacqua
'74
|
08/26/2015 |
Noreen VanEpps |
Natalie VanEpps
Kayla Capponi Connor VanEpps |
08/26/2015 |
Stephanie Rodriguez '15 | 08/26/2015 | |
Lynn Odierna |
Matthew Odierna
Joe Odierna Katelyn Odierna |
08/26/2015 |
Nicole Kamens '18 | 08/26/2015 | |
Cathy Kunkler |
Dave Kunkler
|
08/27/2015 |
Brian Mazurowski (AXP) '15 | 08/27/2015 | |
Andrew Nussbaum '19 |
Kathy Nussbaum
Carl Nussbaum |
08/27/2015 |
Susan Provost '75 | 08/27/2015 | |
Damaris Bergas '03 | 08/27/2015 | |
Brian Grady | 08/27/2015 | |
Kristin Seely '97 |
Scott Seely
Brendan Seely Caitlin Seely |
08/27/2015 |
Jason Bingay '19 |
Eileen Bingay
Brian Bingay |
08/27/2015 |
Dale Wilson |
Bruce Wilson
Victoria Wilson Sara Wilson |
08/27/2015 |
Kristin Ferraraccio Bassett '93 |
Gavin Bassett
|
08/28/2015 |
Suzanne Ciancia |
Ann Ciancia
Eve Ciancia Brandon Leydon |
08/28/2015 |
Sherri Bauer '75 | 08/28/2015 | |
William H. Dibble '65 |
Chris Dibble
Mary Jackson '72 Arlene Pritchard |
08/28/2015 |
Thomas Lay | 08/28/2015 | |
Wanda Boone |
Moria Scott
|
08/28/2015 |
Donna Sabatino |
John Hanlon
|
08/28/2015 |
Frank Sciara |
Marie Sciara
Nicole Sciara |
08/28/2015 |
John Hoke |
Christine Hoke
|
08/28/2015 |
Theresa Gangemi |
Patrick Gangemi
|
08/28/2015 |
Scott McKinnon '18 |
Scott McKinnon Sr.
Kathy McKinnon Marissa McKinnon |
08/29/2015 |
Landon Allen (AXP) '16 | 08/29/2015 | |
Michelle Parker '05 |
James Parker
'04
|
08/29/2015 |
Erin Warner '05 | 08/29/2015 | |
Frank Fitzgerald |
Kathy Fitzgerald
|
08/29/2015 |
Suhayl Santana '10 | 08/29/2015 | |
Fred Del Genio | 08/29/2015 | |
Ron LaValley '19 |
Amy LaValley
|
08/30/2015 |
Deidre Crews |
Alan Crews
Miranda Crews |
08/30/2015 |
Lori Falzone |
Noelle Falzone
Jack Falzone,Jr. Brenda Stagnitta Ricky Stagnitta Zachary Stagnitta Ricky Stagnitta,Jr. Sherri Delucia Vincent Delucia Mariantonia Delucia Lia Delucia |
08/30/2015 |
Jack Falzone |
Nicholas Falzone
Steven Chustckie Jeri Ann Chustckie Maggie Chustckie Charlie Chustckie David Falzone Danielle Falzone David Falzone,Jr. Christian Falzone Priscilla Perez |
08/30/2015 |
Renee Del Genio | 08/30/2015 | |
Zachary Gallagher '19 |
David Gallagher
Michele Patentreger Alyssa Patentreger |
08/30/2015 |
Michael Prezioso |
Julie Prezioso
Mia Prezioso Al Prezioso |
08/30/2015 |
Jocelyn Brandt '95 | 08/30/2015 | |
Colette Gregoire | 08/30/2015 | |
Tatiana Sievers | 08/30/2015 | |
Samantha Spanfelner '19 |
Patricia DeCarr
Gary Spanfelner |
08/30/2015 |
Patricia Winje |
Michael Winje
Meghan Winje Robert Winje |
08/30/2015 |
Karen Godshall |
Jim Godshall
Shawn Godshall Kristen Godshall Rachael Rapoza |
08/30/2015 |
Anne Curcurito |
Anthony Waldenmaier
|
08/30/2015 |
Emerson Lyndaker |
Amanda Lyndaker
Alison Lyndaker Evan Lyndaker |
08/31/2015 |
Nikki Zizzo '19 |
Toni Ann Zizzo
John Zizzo Juianna Zizzo |
08/31/2015 |
Marissa Kahane '15 | 08/31/2015 | |
Jeannie Lay | 08/31/2015 | |
Gregory McShea '71 | 08/31/2015 | |
John Yurkowski |
Cathy Yurkowski
|
08/31/2015 |
Randy Dudley (AXP) '00 | 08/31/2015 | |
Daniel Busold |
Lori Busold
Mary Ellen Durr '83 Mike Durr '81 |
08/31/2015 |
Susan Druziak |
David Druziak
|
09/01/2015 |
John Panzone '86 |
Regina Panzone
Johnny Panzone Julia Panzone |
09/01/2015 |
Kacie LaValley |
Josh Burnell
|
09/01/2015 |
Shanell Finney '14 | 09/01/2015 | |
Kimberly Richardson '95 |
Kia Bradshaw
'97
|
09/01/2015 |
Nicolas Hewgley (AXP) | 09/01/2015 | |
David Craig '14 | 09/01/2015 | |
Scott Carlson (AXP) | 09/01/2015 | |
Saul Finer '50 |
Judy Finer
|
09/01/2015 |
Nancy Blake '55 | 09/01/2015 | |
Gail Lighthall |
George Howe
|
09/01/2015 |
Michele Scaife |
Stephen Scaife
Andy Pei |
09/01/2015 |
Shawn Mayo |
Tracy Mayo
Rebecca Mayo Nichole Collette |
09/01/2015 |
Ivette Peralta '12 | 09/01/2015 | |
Debra Cruz '10 | 09/01/2015 | |
Harry St. John III |
Michelle St.John
|
09/01/2015 |
Deepak Buch |
Anjana Buch
|
09/01/2015 |
Susan Livesay |
David Livesay
Michael Livesay Tim Livesay Daniel Livesay Jonathan Livesay |
09/02/2015 |
Kimberly Wiehenstroer '86 |
Kurt Wiehenstroer
Olivia Wiehenstroer Mark Wiehenstroer |
09/02/2015 |
Michelle Lissner |
Mark Lissner
|
09/02/2015 |
Karen Schulman |
Brad Schulman
Mitchell Schulman |
09/02/2015 |
Suzanne Castle '01 |
Ken Williams
Angelisa Williams |
09/02/2015 |
Sherice King '10 | 09/02/2015 | |
Emmanuela Waldron '10 | 09/02/2015 | |
Keron Alleyne '12 | 09/02/2015 | |
Shanelle Gabriel '06 | 09/02/2015 | |
Raiderys Martinez '11 | 09/02/2015 | |
Heather O'Keefe |
Dal Horton
|
09/02/2015 |
Cesar Arribas '98 | 09/02/2015 | |
Michael Lindsay |
Judy Lindsay
Phillip Lindsay |
09/02/2015 |
Jim Tebolt '87 |
Allison Tebolt
Carly Tebolt |
09/02/2015 |
Michael Scaccia '19 |
Mike Scaccia
Amy Scaccia Sydney Scaccia Lexi Scaccia Trevor Pletl Madeline Krecidlo |
09/02/2015 |
Richard Benedetto '65 | 09/02/2015 | |
Michelle Clarke |
Marlon Mckay
|
09/02/2015 |
Donna Levy |
Lawrence Levy
Brandon Levy Jessica Levy |
09/02/2015 |
Mitchell Maryhugh '78 |
Barbara Maryhugh
|
09/02/2015 |
Steven Segall |
Mark Silverstein
Leo Silverstein |
09/02/2015 |
Monique Worley |
Craig Worley
|
09/02/2015 |
Sheila Ferguson |
Timothy Ferguson
|
09/03/2015 |
Mary Ann Mrowka |
Jim Mrowka
|
09/03/2015 |
Candi Kupris '17 | 09/03/2015 | |
Mariann Munson '85 |
Rob Munson
'85
|
09/03/2015 |
JP Plamondon (AXP) '96 | 09/03/2015 | |
Amber Kupris '17 |
David Kupris
Christian Jensen |
09/03/2015 |
Richard "Dick" Evans '65 |
Joan Evans
|
09/03/2015 |
Laura DeStefanis '98 |
Keith DeStefanis
|
09/03/2015 |
Anne Burton '63 | 09/03/2015 | |
Bill Lee '75 | 09/03/2015 | |
Pat Bamdad '65 |
Marta Donohue
'65
|
09/03/2015 |
Diane Butcher | 09/03/2015 | |
Alane Varga | 09/03/2015 | |
Samantha Slattery '14 | 09/03/2015 | |
David Armon '83 |
Maureen Fitzpatrick-Armon
|
09/03/2015 |
Patricia Carroll '75 |
Gary Carroll
'79
|
09/03/2015 |
Gabrielle Abbott '15 | 09/03/2015 | |
Dillan Torres '15 | 09/03/2015 | |
Derek Shea '19 |
Bonnie Shea
Greg Shea |
09/03/2015 |
Bria Hilliard '15 | 09/03/2015 | |
Phyllis DelVecchio |
David DelVecchio
Joan DelVecchio Brandon DelVecchio Dorothy Cotugno |
09/03/2015 |
Jordan DelVecchio '19 | 09/03/2015 | |
Anthony Tranfaglia |
Anthony Tranfaglia
Jeannine Tranfaglia Courtney Tranfaglia Mary Tranfaglia Brian Tranfaglia |
09/03/2015 |
Kenneth Mangine '72 | 09/03/2015 | |
Beverly Mangine '74 | 09/03/2015 | |
Daisy AlcivarGarrison '04 | 09/03/2015 | |
Donna-Lee Penney '05 |
Brandon Szeli
|
09/04/2015 |
Michael Evolo Jr. '90 |
Melissa Evolo
Alexandria Evolo Victoria Evolo Dorothy Evolo Michael Evolo |
09/04/2015 |
Celeste Moore |
Kevin Moore
'70
|
09/04/2015 |
Michele Davis '11 | 09/04/2015 | |
Melissa Landstrom '15 | 09/04/2015 | |
Cassandra Plows '16 |
Tracy Plows
Ken Plows Austin Plows |
09/04/2015 |
Hollie Petrez |
Alexis Bowley
Thelma Petrez Tracey Hannon |
09/04/2015 |
Josh "The Hammer" Schmitt '13 | 09/04/2015 | |
Karen Krzemien |
Christopher Krzemien
Jessica Krzemien Rosalie Maziarz |
09/04/2015 |
Emily Krzemien '19 | 09/04/2015 | |
Daniel Shanley II '12 |
Carmelita Stanek
'13
|
09/04/2015 |
Mike Jordan |
Michelle Jordan
Matt Jordan |
09/04/2015 |
George DiFabio '61 | 09/04/2015 | |
Kim Meyer | 09/04/2015 | |
Katie McDowell '19 |
Susan McDowell
Michael McDowell Susan DuPont Courtney McDowell |
09/04/2015 |
Marilyn Martinez |
Sylvester Ingram Jr.
Lila Torres Sylvester Ingram Jose Martinez Jayvon Ingram Alex Ortiz Nalin Martinez Celenia Leon Vanessa Norwong Doris Rivera |
09/04/2015 |
Matty Kriston Campos '15 | 09/04/2015 | |
Evelyn Knoop | 09/04/2015 | |
David Waples '80 |
Nathan Waples
|
09/04/2015 |
Nicole Lorthioir '19 |
Karen Lorthioir
Lauren Lorthioir Brian Lorello Denise Speelman |
09/04/2015 |
Paulette Marable |
Donna Ingram
Dominique Marable Katie Kelly Sydney Marable |
09/04/2015 |
Courtney Fitzgerald '15 | 09/04/2015 | |
Alice DiSanto |
Rich DiSanto
Ben DiSanto Craig DiSanto |
09/04/2015 |
Lorrie Pizzola '90 |
Victor Pizzola
'90
|
09/04/2015 |
Theresa Pommerenk |
Gregg Pommerenk
Danielle Pommerenk |
09/04/2015 |
Ruby Cruz |
William Mogg
Jessica Mogg Kayden Mogg |
09/04/2015 |
Ebony Martin |
Briann Anderson
Denise Martin Kim Martin Brian Anderson |
09/04/2015 |
David Lawrence |
Elizabeth Lawrence
Cassandra Lawrence |
09/04/2015 |
Christine Pommerenk '96 | 09/04/2015 | |
Virginia MacPhee | 09/04/2015 | |
Roland MacPhee | 09/04/2015 | |
AnnaLisa MacPhee '19 |
Gianna MacPhee
Adrianna MacPhee |
09/04/2015 |
Anisah Richardson '14 | 09/05/2015 | |
Paul Mortka (AXP) '70 | 09/06/2015 | |
Melissa Suero '12 | 09/06/2015 | |
Victor Fariello Jr. '76 | 09/07/2015 | |
James Farr '05 | 09/07/2015 | |
Ana Gonzalez '10 | 09/07/2015 | |
Marcus Gurdineer '10 | 09/07/2015 | |
Linda Stewart | 09/07/2015 | |
Jeremy Earl '99 |
Elyssa Arnone-Earl
'12
|
09/07/2015 |
Doreen Murray |
Michael Murray
Ashley Murray Andrew Murray |
09/07/2015 |
Carol Thompson Morse '60 |
Richard Morse
|
09/07/2015 |
Lauren Trojan '17 | 09/07/2015 | |
Joseph Alfeo |
Paula Alfeo
Carina Alfeo Daniel Alfeo |
09/07/2015 |
Lisa Twitchell | 09/07/2015 | |
Brielynn Twitchell '19 | 09/07/2015 | |
Steve Oliveira '15 | 09/07/2015 | |
Kevin Butler '15 | 09/07/2015 | |
Tracy Cerveny '04 | 09/07/2015 | |
Kelly-Ann Doctor '14 | 09/07/2015 | |
Allison Brockington '14 | 09/07/2015 | |
Will Pluff '06 | 09/08/2015 | |
Rodger Potocki '65 |
Christine Potocki
|
09/08/2015 |
'Cesca Dunlevy | 09/08/2015 | |
Paul Williams '50 |
Charlotte Williams
|
09/08/2015 |
Megan Wilson '10 | 09/08/2015 | |
Dave Lehman '65 |
Linda Lehman
|
09/08/2015 |
Emely Gurdineer '10 | 09/08/2015 | |
William Gale '60 |
Catherine Gale
|
09/08/2015 |
William McLaughlin '65 | 09/08/2015 | |
Julian Alteri '05 | 09/08/2015 | |
Kaleigh Congdon '17 |
John Verra
'14
|
09/08/2015 |
Noah Cook '05 | 09/08/2015 | |
Aricka Ford '04 | 09/08/2015 | |
Treesa Salter '88 |
Barbara Salter
|
09/08/2015 |
Christopher Cooper '12 | 09/08/2015 | |
Amy Rivera '12 | 09/08/2015 | |
Opeyemi Ogunwomoju '16 | 09/08/2015 | |
Richard Racioppa '93 |
Alexis Racioppa
Andrew Racioppa Erica Racioppa Melissa Racioppa |
09/09/2015 |
Dawn Geoghegan |
Liam Geoghegan
|
09/09/2015 |
Jean Palmer '02 | 09/09/2015 | |
Allie Cartier '17 | 09/09/2015 | |
Peter Sabino '50 |
Joanne Sabino
|
09/09/2015 |
Adrian Briggs '55 |
Sarah Briggs
'55
|
09/09/2015 |
Jane Bresko | 09/09/2015 | |
Devon Boyle '15 | 09/09/2015 | |
Gregory Failing | 09/09/2015 | |
Gary Grates '81 | 09/09/2015 | |
Leonore Fleming | 09/09/2015 | |
Gerald Testa '15 |
Nick Surprenant
|
09/09/2015 |
Marie Hage | 09/09/2015 | |
Christopher Deguilla '19 | 09/09/2015 | |
Elizabeth Burback | 09/09/2015 | |
Audrey Lewis '65 | 09/09/2015 | |
James Neeley '16 | 09/09/2015 | |
Michael Defone '16 | 09/09/2015 | |
Albert Shkane '50 |
Joan Shkane
|
09/09/2015 |
Lara McNamara '19 |
Samantha Catalano
|
09/09/2015 |
Antonio Fotino '16 | 09/09/2015 | |
Susan Cairns |
Kyle Cairns
Shaun Cairns |
09/09/2015 |
Bob Perkins |
Priscilla Perloms
|
09/09/2015 |
Stephen Griffiths '06 | 09/09/2015 | |
Liz Kunkler |
Paige Hendershot
Colton Lounsberry |
09/09/2015 |
Ann Jadhon |
Dr. Anthony Jadhon
'50
|
09/09/2015 |
Lyndsey Chenier '19 | 09/09/2015 | |
Lori Drummond |
Morina Drummond
Joey Fanto Allyssa Drummond Iris Betsinger |
09/09/2015 |
Donna Sanky |
Gary Sanky
|
09/09/2015 |
Krisa James | 09/09/2015 | |
Megan Sliski '18 |
Thomas Ariglio
|
09/09/2015 |
Thalia Gutierrez '17 | 09/09/2015 | |
Marise Singh '13 |
Raphael Ballenilla
|
09/10/2015 |
Leslie Smith |
Dominic Marangi
|
09/10/2015 |
William Wilbur '65 |
Joey Schreider
|
09/10/2015 |
Tyler Good (AXP) '17 |
Ryan Leonard(AXP)
'16
Sam Bensin(AXP) '17 Chris Deyette(AXP) '17 Andre Parker(AXP) '17 Cody Bedford(AXP) '17 Kris Butler(AXP) '18 Larz Forsythe(AXP) '18 Vincent Burillo(AXP) '16 Richard Calcagno(AXP) '16 |
09/10/2015 |
Will Bernatovich (AXP) '16 |
Tyler Kallasy(AXP)
'15
Dan Droutman(AXP) '15 Alex Hodkinson(AXP) '15 |
09/10/2015 |
Roger Shapiro '83 |
Lynda Shapiro
|
09/10/2015 |
Theodore (Ted) Petrillo, Jr '65 |
Phyllis Petrillo
'66
|
09/10/2015 |
Candace Myers '14 | 09/10/2015 | |
Chris Brockway | 09/10/2015 | |
John Sallustio '03 | 09/10/2015 | |
Alex Raiano Jr. | 09/10/2015 | |
Amber Parker '18 | 09/10/2015 | |
Jessica Egresits | 09/10/2015 | |
Sam Vedete '65 |
Cathy Vedete
|
09/10/2015 |
Laurel Simer '12 |
Marissa Vomer
'14
Eliza Kelley '11 Newt Ingalls Bonnie Ingalls Megan Soja Kaitlyn Sadallah '13 |
09/10/2015 |
Dawn Rader |
Marie Fornoff
|
09/10/2015 |
Regina Zdeb '70 | 09/10/2015 | |
Cherish Lopatin '06 |
Benjamin Lopatin
|
09/10/2015 |
Linda Szczesniak | 09/10/2015 | |
Gary Matthesen (AXP) '72 | 09/10/2015 | |
Gary Matthesen (AXP) '72 |
Jim DiNunzio (AXP)
'72
|
09/10/2015 |
David Zohne '88 | 09/10/2015 | |
Marilyn Card '55 |
Philip Card
'59
|
09/10/2015 |
Matthew Carr '03 |
Amie Lucia
'05
|
09/10/2015 |
Carlos Arrow '04 | 09/10/2015 | |
Kristen Mather | 09/10/2015 | |
Holly Fedorka | 09/10/2015 | |
Joshua Torrey '14 | 09/10/2015 | |
Robyn Bailey |
Mike Bailey
Cali Bailey |
09/10/2015 |
Tracy Kata |
Larry Kata
Bill Noto Judy Noto Denise Hartmann Tom Hartmann Al Schweigert Roseann Schweigert Dan Kata |
09/10/2015 |
Mary Strieder |
Jim Strieder
Matt Strieder Sarah Milares Helen Strieder Edward Strieder |
09/10/2015 |
Jennifer Howell '10 | 09/10/2015 | |
John H Johnsen | 09/10/2015 | |
Aura Ceballos '18 | 09/10/2015 | |
Perla Ruiza '18 | 09/10/2015 | |
Alice Mann '13 |
Sonia Tal
Gabrielle Brooks |
09/10/2015 |
Bobbi Marafino |
Tom Marafino
|
09/10/2015 |
Wendy Courbat |
Donald Courbat
Paige Courbat |
09/10/2015 |
Jessica Sbiroli '15 |
Yvette Sbiroli
Alison Sbiroli |
09/10/2015 |
Trinya Warner '93 | 09/10/2015 | |
Gregory Johnson |
Susan Johnson
|
09/10/2015 |
Bruce Daniels '60 |
Irene Daniels
|
09/11/2015 |
Olga Karwowski |
Gary Karwowski
|
09/11/2015 |
Travis Hall '08 | 09/11/2015 | |
Susan Draves |
Jeffrey Draves
|
09/11/2015 |
Carol Murzin '60 |
Charles Murzin
|
09/11/2015 |
Nathalie Defayette '17 | 09/11/2015 | |
Brianna Giruzzi '17 | 09/11/2015 | |
Joe Fariello '80 |
Patti Fariello
|
09/11/2015 |
Paul Heiland '50 |
Jane Heiland
|
09/11/2015 |
Bethany Piraino |
Jason VanBenschoten
Vincent D'Amico Kayla Phillips |
09/11/2015 |
Marc Gelineau (AXP) | 09/11/2015 | |
Stephan Shapiro '94 | 09/11/2015 | |
Anna Drake | 09/11/2015 | |
Anthony Farber (AXP) '15 |
Chelsea Keiper
|
09/11/2015 |
Steve Warzala '81 | 09/11/2015 | |
Fernando Deguilla |
Cristeta Deguilla
Felix Deguilla Marina Deguilla |
09/11/2015 |
Ian Normandin '14 | 09/12/2015 | |
James Smith '12 | 09/12/2015 | |
Sara Kipp |
Allen Kipp
|
09/13/2015 |
Allyson Carn |
Jayme Lewis
|
09/13/2015 |
India Jackson '18 | 09/13/2015 | |
Jahkwaina McCrea '18 | 09/13/2015 | |
Harriet Gyamera '17 | 09/13/2015 | |
Shaina Ganatra '16 |
Deepal Shah
|
09/13/2015 |
Kelly Petretti '18 | 09/13/2015 | |
Elizabeth Foote '18 | 09/13/2015 | |
Jazmine Vazquez '18 | 09/13/2015 | |
Alliyah McClellan-Box '17 | 09/13/2015 | |
Luke Pena '18 | 09/13/2015 | |
Natasha Mckend '17 | 09/13/2015 | |
Mikal Saxon | 09/13/2015 | |
Tom Nelson '69 |
Anne Nelson
|
09/13/2015 |
Tammy Werner | 09/13/2015 | |
Hanora Martin '16 | 09/13/2015 | |
Patricia Pfeifer | 09/14/2015 | |
Mikayla Dihrberg '16 |
Shane Lamb
|
09/14/2015 |
Ben Ahrberg '95 |
Lisa Ahrberg
'95
Sydney Ahrberg Kayla Ahrberg Daniella Ahrberg |
09/14/2015 |
Dana Hagberg '17 |
Alex Arruda
|
09/14/2015 |
Linda Fuhrman |
Jim Fuhrman
|
09/14/2015 |
Celeste Cook '19 | 09/14/2015 | |
Brianna Scheening '16 | 09/14/2015 | |
Alissa Scott '13 |
Eli Ouderkirk
|
09/14/2015 |
Jaime Evanoff '11 |
Rob Cooper
|
09/14/2015 |
Carolyn Dalton '74 | 09/14/2015 | |
Patty M. Charvat '83 |
Donna Dillon Scott
'83
|
09/14/2015 |
Rob Flaherty '81 |
Tammy Flaherty
'82
|
09/14/2015 |
Bruce Brodsky '73 | 09/14/2015 | |
Frank Bergmann | 09/14/2015 | |
Joseph Zappala | 09/14/2015 | |
Leslie Morales '16 | 09/14/2015 | |
Emily Brien | 09/14/2015 | |
Kenneth Chapel (AXP) | 09/14/2015 | |
Santina Luce |
Karina Gomolka
Brittany Lenaghen |
09/14/2015 |
John Vega '18 | 09/15/2015 | |
Brian Attas |
Jill Attas
NIcole Attas Sean Attas Brian Attas |
09/15/2015 |
Amanda Lane '19 | 09/15/2015 | |
Jenessa McCabe '19 | 09/15/2015 | |
Tom Clark Jr. '65 |
Bernie Clark
|
09/15/2015 |
Edmund Wiatr '73 |
Kathleen Wiatr
|
09/15/2015 |
Tom Mazzotta '65 | 09/15/2015 | |
Kim Landon '75 |
Julie Crossman
Dennis RecoreJr. Isabelle Crossman Kate Silverstrim Debbie McClallen Charles McClallen |
09/15/2015 |
Kristin Phelps '02 |
David Phelps
|
09/15/2015 |
Mike Bushardt '00 | 09/15/2015 | |
Thomas Rossiter '65 |
Virginia Rossiter
|
09/15/2015 |
Bob Tracz |
Holly Tracz
|
09/15/2015 |
Oscar Diaz |
Lillian Diaz
|
09/15/2015 |
Issatou Fall '16 | 09/15/2015 | |
Reashun Wynn '13 | 09/15/2015 | |
Oneil Reynolds '13 | 09/15/2015 | |
Florentina Bacaj '17 |
Ardina Bacaj
|
09/15/2015 |
Makenzie Mathews '17 | 09/15/2015 | |
Leah Kazalski '13 | 09/16/2015 | |
Crystal Walker '07 |
Scott Walker
Hannah Walker Caylee Walker |
09/16/2015 |
Stephen Geng '03 | 09/16/2015 | |
Georgina Parsons '03 | 09/16/2015 | |
Sara George '16 | 09/16/2015 | |
Naomi Goetsch (Hill) '05 | 09/16/2015 | |
J. Eric King '65 | 09/16/2015 | |
Ben Tuchman (AXP) '16 | 09/16/2015 | |
Celeste Swiecki |
Ed Swiecki
Kyle Swiecki |
09/16/2015 |
Flor Cabral '17 | 09/16/2015 | |
Jaime Sangiacomo-Jackson | 09/16/2015 | |
Gabriella Said '14 | 09/16/2015 | |
Melina Dossantos | 09/16/2015 | |
Alexia Conrad '94 |
Robert Conrad
'92
|
09/16/2015 |
Karina Mejias |
Castelli Laflotte
|
09/16/2015 |
Miranda Thomas '14 |
Nicole Richardson
|
09/16/2015 |
Tyra Branch '18 | 09/16/2015 | |
Hermina Garic '19 | 09/16/2015 | |
Jida Lymon '18 | 09/16/2015 | |
Madalana Pegues '13 | 09/16/2015 | |
Greg Williamson '03 |
Katharine Williamson
'03
Siena Williamson Ava Williamson |
09/16/2015 |
Jamilia Cain '12 |
Gabriel Nanton
Yenisse Hernandez |
09/16/2015 |
Mariolys Vargas |
Ronny Luis
|
09/16/2015 |
Robert Lopiano '50 |
Christopher Lopiano
|
09/17/2015 |
Wesley Miga '80 |
Karen StonebrakerMiga
'80
|
09/17/2015 |
Steven Cox (AXP) | 09/17/2015 | |
Martine Samson '10 | 09/17/2015 | |
Shanique Jacobs '15 | 09/17/2015 | |
Jamie Kane '00 |
Brian Kane
|
09/17/2015 |
Kathy Montesano '75 |
Steve Montesano
|
09/17/2015 |
LyndaLou Elmer '67 | 09/17/2015 | |
Mary Christopher '99 |
Dave Christopher
|
09/17/2015 |
Kathy Randall '71 |
William Randall
|
09/17/2015 |
Jim Moore '75 |
Candace Margolin
|
09/17/2015 |
Matt Schuetz (AXP) '95 | 09/17/2015 | |
Timothy Oles (AXP) '01 | 09/17/2015 | |
Erica Antoine '16 | 09/18/2015 | |
Stacy Thomas | 09/18/2015 | |
Zachary Lewis '13 | 09/18/2015 | |
Jonathan Atkatz (AXP) '15 | 09/18/2015 | |
Ann Marie Cassella '92 | 09/18/2015 | |
Joseph Delgado (AXP) | 09/18/2015 | |
Sevil Ozay '15 | 09/18/2015 | |
John DeCicco (AXP) '00 | 09/18/2015 | |
Janice McQuillan | 09/18/2015 | |
Betsy Bernabe '92 | 09/18/2015 | |
Lien Vu '10 | 09/18/2015 | |
Paul Jarrett '69 | 09/18/2015 | |
Gary Verazin II (AXP) '14 |
Chris Rickerson (AXP)
'15
|
09/18/2015 |
Bernice F. Benson '72 |
Bud F. Secor
|
09/18/2015 |
Madison Burnham '19 | 09/18/2015 | |
Bertha Romanow '75 | 09/18/2015 | |
Matthew Wyland '14 | 09/18/2015 | |
William H. Rouse (AXP) | 09/18/2015 | |
Stephen Vandenberg '07 | 09/19/2015 | |
Alexia Colacicco '18 | 09/19/2015 | |
Richard Bennett '95 | 09/19/2015 | |
Wayne Perham '72 | 09/19/2015 | |
Jared Platt '15 | 09/19/2015 | |
Denise Collins |
Sylvia Collins
Dennis Collins |
09/19/2015 |
Qwelan Dopwell '15 | 09/19/2015 | |
Kevin Obrien |
Ellen Obrien
Connor Obrien |
09/20/2015 |
James Asher '70 |
Jennifer Asher
|
09/20/2015 |
Brent Juster '16 | 09/20/2015 | |
Christian Tefel '94 | 09/20/2015 | |
Louis Baskinger(AXP) '72 |
William Frank
'72
|
09/20/2015 |
Landon Allen | 09/20/2015 | |
Jack Schlechtweg '03 | 09/20/2015 | |
David Wilson '67 | 09/20/2015 | |
Patrick Dickson '18 | 09/20/2015 | |
David Burke '04 | 09/20/2015 | |
Luis Perez '98 |
Tammy Perez
'98
|
09/20/2015 |
Darrell Jones II | 09/20/2015 | |
Shawn Marchant '18 | 09/20/2015 | |
Josh Reed '18 | 09/20/2015 | |
Stephen Dowd '14 | 09/20/2015 | |
Cody Hartlaub '17 | 09/20/2015 | |
Robert Mervos | 09/21/2015 | |
Jeff Turco AXP | 09/21/2015 | |
Wilfredo DeJesus '19 | 09/21/2015 | |
Robert Pezzulo '04 | 09/21/2015 | |
Nazim Phillip '19 | 09/21/2015 | |
Jason Whyte '19 | 09/21/2015 | |
Tobias Neto '17 | 09/21/2015 | |
Dirk Green '06 | 09/21/2015 | |
Kerri Burton '18 | 09/21/2015 | |
Ilkatannya Bedoya '19 | 09/21/2015 | |
Ivan Iton '18 | 09/21/2015 | |
Anthony Thomas '18 |
Amy Aversa
Dave Aversa Morgan Aversa Carol Ostrander |
09/21/2015 |
Joe Caliccha '16 | 09/21/2015 | |
Anthony Spadaro '16 | 09/21/2015 | |
Crystal Hayner '19 | 09/21/2015 | |
John Hobika '91 | 09/21/2015 | |
Felix Rodriguez '18 | 09/21/2015 | |
Kirandeep Shamphale '15 | 09/21/2015 | |
Cameron White '18 | 09/21/2015 | |
Sam Bonk '17 | 09/21/2015 | |
Jordyn Striano '17 | 09/21/2015 | |
Cynthia Sainvil '17 | 09/21/2015 | |
Gianna Boone '19 |
Daphne Boone
|
09/21/2015 |
Pierrot Senat '16 | 09/21/2015 | |
Matt Rogers '16 | 09/21/2015 | |
Kevin Pelaez '15 | 09/21/2015 | |
Tytrell Gray '18 | 09/21/2015 | |
Pam Tabone |
Pete Tabone
Maggie Tabone Abbie Tabone Emily Tabone |
09/21/2015 |
Jayson Bretton '18 | 09/21/2015 | |
Avel Montas '19 | 09/21/2015 | |
Denise Pineiro '19 | 09/21/2015 | |
Scott Dugan '05 | 09/21/2015 | |
Justice Michele Woodard '75 | 09/21/2015 | |
Kayla Penoyer '19 |
Michelle Penoyer
Darryl Penoyer |
09/21/2015 |
Tracy Kuc | 09/21/2015 | |
Shannon Fillmore '17 | 09/21/2015 | |
Emily Downing '18 |
Maggie Downing
Olivia Filetti |
09/21/2015 |
Alyson Baribault '18 | 09/21/2015 | |
Audrey Schwind | 09/21/2015 | |
Erik Lyndaker '18 | 09/21/2015 | |
Paulette Wright |
Jackie Mylar
|
09/21/2015 |
Taylor Heitmann '18 | 09/21/2015 | |
Azure Garrett '17 | 09/21/2015 | |
Cierra Simmons '17 | 09/21/2015 | |
Sarah Renaud '18 | 09/21/2015 | |
Morgan Golliver '19 | 09/21/2015 | |
Joshua Brodsky | 09/21/2015 | |
Shamaris Perez '15 | 09/21/2015 | |
Lulu Zhang '17 | 09/21/2015 | |
Anastasia Fitzpatrick | 09/21/2015 | |
Yalkiria Vasquez '17 | 09/21/2015 | |
Marcus Teachout '17 | 09/21/2015 | |
John Bach '75 | 09/21/2015 | |
Morgan DuPont '15 |
Beth DuPont
Rich Della Susan McDowell Amaechi Plange John DuPont Kristin St.Hilaire |
09/21/2015 |
Laura Donnaruma '17 |
Rob Donnaruma
Linda Donnaruma '83 |
09/21/2015 |
Cassandra McKnight '17 |
Douglas McKnight
Erin Woods Courtney McKnight Corinne McKnight |
09/21/2015 |
Scott Healy '69 | 09/21/2015 | |
Joseph Sallustio '95 |
Rebecca Moore-Sallustio
|
09/21/2015 |
Stephon Hamell '11 | 09/21/2015 | |
Michael Henry '92 | 09/21/2015 | |
Jessica Reho '07 | 09/22/2015 | |
Liz Williams | 09/22/2015 | |
Mike Toomey '16 | 09/22/2015 | |
Kyle Moffatt '17 | 09/22/2015 | |
Christian St. Amour '17 | 09/22/2015 | |
Jon Gorman '15 | 09/22/2015 | |
Madison Nash '05 | 09/22/2015 | |
Dr. Mark Hobaica '80 |
Elizabeth Hobaica
|
09/22/2015 |
Justin Maurer '19 | 09/22/2015 | |
JoAnn Jacobson | 09/22/2015 | |
Alayna Cormier '19 | 09/22/2015 | |
Casie Farrell '19 | 09/22/2015 | |
Jalal Jamshidy '17 | 09/22/2015 | |
Stacy Salanger '16 | 09/22/2015 | |
Danielle Smith '16 | 09/22/2015 | |
Jordan Rowe '19 | 09/22/2015 | |
Danniel Sanchez '19 | 09/22/2015 | |
Melanie Santos '18 | 09/22/2015 | |
Tanaesja Milligan '16 | 09/22/2015 | |
E.Cole Amissah '19 | 09/22/2015 | |
Daimion Cruickshank '18 | 09/22/2015 | |
Nelkie Gonell '17 | 09/22/2015 | |
Logan Delgado '17 | 09/22/2015 | |
Shyane Jones '18 | 09/22/2015 | |
Sheila Rojas '18 | 09/22/2015 | |
Neena Waters '19 | 09/22/2015 | |
Jordan Alexander '19 | 09/22/2015 | |
Alford White '18 | 09/22/2015 | |
Dwayne Collins '19 | 09/22/2015 | |
Estany Franco '17 | 09/22/2015 | |
Isaiah Washington '18 | 09/22/2015 | |
Javohn Hamlet '18 | 09/22/2015 | |
Joshua Landy '16 | 09/22/2015 | |
Willermine Taloute '18 | 09/22/2015 | |
Muslimo Ali '19 | 09/22/2015 | |
Kaitlin Parent '19 | 09/22/2015 | |
Jessica Levy '19 | 09/22/2015 | |
Samuel Florian Jr '19 | 09/22/2015 | |
Bilal Thiam '19 | 09/22/2015 | |
Miguel Guzman '19 | 09/22/2015 | |
Terrances Washington '16 | 09/22/2015 | |
Elliott Coleman '17 | 09/22/2015 | |
Joseph Contreras '18 | 09/22/2015 | |
Tionna DeFreitas '17 | 09/22/2015 | |
Brooke Catalano '19 | 09/22/2015 | |
Allison Della Penna '19 | 09/22/2015 | |
Hannah Voss '19 | 09/22/2015 | |
Karry Little '19 | 09/22/2015 | |
Taneill Davis '18 | 09/22/2015 | |
Daniel Block '19 | 09/22/2015 | |
Samuel Adarkwa '18 | 09/22/2015 | |
Katie Phillips '19 | 09/22/2015 | |
Quayree Bull '18 | 09/22/2015 | |
William Riley Schwind | 09/22/2015 | |
Cassidy Brown '18 | 09/22/2015 | |
Desiree Little '96 | 09/22/2015 | |
Emily Condo '19 | 09/22/2015 | |
Patricia Gortman '17 | 09/22/2015 | |
Armand Vooris '19 | 09/22/2015 | |
Keri Berkowitz '18 | 09/22/2015 | |
Adonai McCormack '16 | 09/22/2015 | |
Elanna Greeb '18 | 09/22/2015 | |
Madison Vitale '16 | 09/22/2015 | |
Nicole Garhartt '18 | 09/22/2015 | |
Savanna Wemette '18 | 09/22/2015 | |
Luke Formica '19 | 09/22/2015 | |
Darren Laplante '17 | 09/22/2015 | |
Brittany Sierra '17 | 09/22/2015 | |
Jon Kulpa '19 | 09/22/2015 | |
Breanna Perrotta '19 |
Nicole Perrotta
Charles Perrotta Rosemary Vennero |
09/22/2015 |
Dolma Tsering '18 | 09/22/2015 | |
Natalie Capriglione '19 | 09/22/2015 | |
Iman Sandoval '17 | 09/22/2015 | |
Liany Jaquez '19 | 09/22/2015 | |
Adriana Bonifacio '19 | 09/22/2015 | |
Lewis Luis '19 | 09/22/2015 | |
Courtney Dudzinski '19 | 09/22/2015 | |
Melanie MacDonald '19 | 09/22/2015 | |
Jude Manford Jr. '18 | 09/22/2015 | |
Juan Eljach '19 |
Luisa Harrington
|
09/22/2015 |
Mark Hathaway (AXP) '95 | 09/22/2015 | |
Yousouf Cisse '17 | 09/22/2015 | |
Meriah Beauvais '17 | 09/22/2015 | |
Sharon Jachim '74 | 09/22/2015 | |
Destiny Young '19 |
Crystal LaPan
|
09/22/2015 |
Miranda Pompeo '19 | 09/22/2015 | |
Belinda Nyantakyi '19 | 09/22/2015 | |
Amy Stimpson |
Erin Caligiuri
Jo Ann Lettus |
09/22/2015 |
Eddie Loeza |
Raquel Loeza
Minelia Loeza Humberto Loeza Elia Sanchez Andres Sanchez |
09/22/2015 |
Erin Sheehan '19 |
Mary Sheehan
Alyssa Ferington Jane Catrni Gemma Lester Lauren Lanna |
09/22/2015 |
Ginaya Nation '19 |
Maria Morrissey
|
09/22/2015 |
Tim Rice '81 | 09/23/2015 | |
Paul MacArthur | 09/23/2015 | |
Abraham Madra '18 | 09/23/2015 | |
Troy Edwards '19 | 09/23/2015 | |
Marie Grace Nibigira '18 | 09/23/2015 | |
Jalaal Werts | 09/23/2015 | |
Tina Lawrence '19 | 09/23/2015 | |
Palaisia Jones '19 | 09/23/2015 | |
David Buko '19 | 09/23/2015 | |
Vielka Rodriguez '16 | 09/23/2015 | |
Jones Mcekeni '17 | 09/23/2015 | |
Saad Bin Shafiq '19 | 09/23/2015 | |
Rylee Meelan '19 | 09/23/2015 | |
Kamrey Mckelvin '19 | 09/23/2015 | |
Elijah Belle '19 | 09/23/2015 | |
Elijah Simpson '19 | 09/23/2015 | |
Denzel Nelzy '15 | 09/23/2015 | |
Emily Rosic '19 |
Alvin Barrington
|
09/23/2015 |
Ryan Burnett '17 | 09/23/2015 | |
Tristan Miller-Cottle '18 | 09/23/2015 | |
Noelle Capriglione '19 | 09/23/2015 | |
Patrick Rivers '16 | 09/23/2015 | |
Grace Pfeifer '16 |
Pat Pfeifer
|
09/23/2015 |
Cecelia Gulius '16 | 09/23/2015 | |
Hayley Carchedi '19 | 09/23/2015 | |
Adriana DeJesus '19 | 09/23/2015 | |
Angelica Ojeda '19 | 09/23/2015 | |
Malik Maben '15 | 09/23/2015 | |
Maria Santucci '13 | 09/23/2015 | |
Nicholas Azubuike '19 | 09/23/2015 | |
Lauren Quick '19 |
Tyler Williams
|
09/23/2015 |
Krystiana Rehrig '18 | 09/23/2015 | |
Alyssa LaQuay '18 | 09/23/2015 | |
Kristine Warters |
Chris Warters
|
09/23/2015 |
Saniya Odems '19 | 09/23/2015 | |
Larry Bull '74 |
Corky Bull
|
09/23/2015 |
David Schwab '18 |
Krisi Schwab
Daniel Schwab |
09/24/2015 |
Maria Christou |
Effi Christou
Dimitris Christou Ioanna Christou Tyler Mack |
09/24/2015 |
Samantha Harrington '17 |
Amanda Fanelli
'17
Matthew Rogers '17 Marissa Filletti '18 Jacy Sullivan '15 Kevin Montano '15 Nicholas Souza '16 Rashida Patrick '16 Maria Hughes '15 Omar Renta '15 Megan Postol '17 |
09/24/2015 |
Amanda Nardozzi '16 |
James McLaughlin
'16
Whitney Morris '17 Corey Giacovelli '17 |
09/24/2015 |
James Francisco '06 |
Katie Francisco
|
09/24/2015 |
Taylor Pope '19 | 09/24/2015 | |
Janet Desens '02 |
Peter Desens
Mathew Desens |
09/24/2015 |
Nikki Culyer |
Rob Culyer
|
09/24/2015 |
Dave Dudajek '72 |
Jan Dudajek
|
09/24/2015 |
Leland R. Jones '50 | 09/24/2015 | |
Debbie Cable '86 |
John Cable
Tyler Wenzel |
09/24/2015 |
Dave Fontaine '89 |
Melissa Myers
Gil Burgmaster Jamie Callari |
09/24/2015 |
Harry Slife | 09/24/2015 | |
Dr. James Norrie | 09/24/2015 | |
Sharon Wise | 09/24/2015 | |
Jeff Gates |
Tara Gates
Shane Gates |
09/24/2015 |
Kim Lambert |
Bill Wheatley
|
09/24/2015 |
Kelly Adams '00 |
Michele Adams
'00
|
09/24/2015 |
Polly Smith | 09/24/2015 | |
Vijay Sonty | 09/24/2015 | |
Samuel Maldonado '12 | 09/24/2015 | |
Pete Zeldin '95 | 09/24/2015 | |
Teari Stanbury '19 | 09/24/2015 | |
John Toribio '16 |
Sara Khalaj
|
09/24/2015 |
Maziel Baez '17 | 09/24/2015 | |
Breana Griffin '16 | 09/24/2015 | |
Gerard Hargadon '88 | 09/24/2015 | |
Julia Rondeau '19 |
Colleen Rondeau
Jason Rondeau Bernadette Burke Nicole Harrigan |
09/24/2015 |
Matt Kovacs '12 |
Michelle O'Dell
Stone Hickey |
09/24/2015 |
Jake Nutting | 09/24/2015 | |
Alex Dudajek '50 | 09/25/2015 | |
Ci Ci Holloway '79 | 09/25/2015 | |
Erika Bennett '00 | 09/25/2015 | |
Lourdes Miranda '94 | 09/25/2015 | |
Theresa Pauling '80 | 09/25/2015 | |
Doris Rice '68 |
Paula Tallman
Mary Price Susan Ferguson |
09/25/2015 |
Robert Wulforst '71 | 09/25/2015 | |
Ashley Downey '18 |
Noelle Downey
Bridget Teske Kirk Salerno |
09/25/2015 |
Rick Fenner | 09/25/2015 | |
Leslie Goldberg '78 |
Cynthi Jones Kissinger
'78
Marie Tata '78 Wendy Mowers '78 |
09/25/2015 |
Herman Muskatt |
Fanny Muskatt
|
09/25/2015 |
Lou Raya '72 | 09/25/2015 | |
Juanita Richardson | 09/25/2015 | |
Bob Feldman '78 | 09/25/2015 | |
Victoria Fiore |
Alex Cozzo
|
09/25/2015 |
Denise Barresi |
Alyssa Barresi
Tom Barresi |
09/25/2015 |
James Ryan '76 |
Linda Ryan
|
09/25/2015 |
Dayna Eikeseth | 09/26/2015 | |
Phillip Silmser '65 | 09/26/2015 | |
Crystal Bent-Taylor '18 |
Douglass Taylor
|
09/26/2015 |
Nick Montesano '73 | 09/26/2015 | |
Mark Pilipczuk '88 | 09/26/2015 | |
Peter Masterpole '05 | 09/26/2015 | |
Helene Maichle '81 | 09/26/2015 | |
Dominic Caccioppoli |
Dominic Caccioppoli
Emma Caccioppoli Luc Caccioppoli Halle Caccioppoli Wendy Caccioppoli Lucas Perrigo Eli Thorpe |
09/27/2015 |
Tyena Garcia '19 | 09/27/2015 | |
David Chanatry | 09/27/2015 | |
Robert Brvenik '77 |
Suzanne Spencer
|
09/27/2015 |
Courtney Parada '14 | 09/27/2015 | |
Patricia Owusu-Asiedu '04 |
Jude Owusu-Asiedu
|
09/28/2015 |
Mariah Kane '00 | 09/28/2015 | |
Cecilia Friend |
Donald Challenger
|
09/28/2015 |
Angela Wehle '18 | 09/28/2015 | |
Patti Fales |
Chuck Fales
|
09/28/2015 |
Crystal Johnson |
Patrick Johnson
Katie Fuller Nate Johnson |
09/28/2015 |
Tim Nelson | 09/28/2015 | |
Gary Shapiro | 09/28/2015 | |
Anthony Villanti | 09/28/2015 | |
Donna Albano | 09/28/2015 | |
Mary Hayes Gordon '82 |
Dean Gordon
'82
Paula O'Brien '82 Ronald O'Brien '82 |
09/28/2015 |
Jamie Kuwik '19 | 09/28/2015 | |
Morgan Ryndak '15 | 09/28/2015 | |
Jenifer Stimpson '19 | 09/28/2015 | |
Rachel Rey '19 | 09/28/2015 | |
Jake Lofthouse '15 | 09/28/2015 | |
Ashleigh Bones '13 | 09/28/2015 | |
Carol Scarpinella |
Paul Scarpinella
|
09/28/2015 |
Lily Smith |
Richard Arsenault
|
09/28/2015 |
Corinns Burke |
Tyler Burke
|
09/28/2015 |
Jahnu Newton '19 |
Dwight Allen
Maliq Hooks |
09/29/2015 |
Andre Parker '17 | 09/29/2015 | |
James Murnane '95 |
Ryane Murnane
Trey Murnane Mary Catherine Murnane Joseph Murnane |
09/29/2015 |
Zachary Stevenson '15 |
John Stevenson
Andy Stevenson Jackie Arnaudo Pam Grzasko |
09/29/2015 |
Mikhail Bushinski '17 |
Francesca Zumpano
Kevin Valenti Brett Szajner |
09/29/2015 |
Raisa Capellan '10 | 09/29/2015 | |
Lawrence Knoble '72 | 09/29/2015 | |
Doris Simeona | 09/29/2015 | |
Kim Simeona | 09/29/2015 | |
Dr. Theodore S. Orlin | 09/29/2015 | |
Stephen Pattarini |
Nancy DePaolo Pattarini
'77
|
09/29/2015 |
Taylor English '10 | 09/29/2015 | |
Kathy Rizzicone |
John Rizzicone
|
09/29/2015 |
Douglas Croft '03 |
Megan Croft
|
09/29/2015 |
Jonathan Quezada '10 | 09/29/2015 | |
Tracy Balduzzi '14 |
Kevin Balduzzi
Katie Corbin |
09/29/2015 |
Megan Myers '14 |
Mady Paul
Alicia DiCenzo '14 Nicole Schwartz Courtney May Lindsay James |
09/29/2015 |
Erica Meister |
Eric Meister
Tyler Meister Peyton Meister |
09/29/2015 |
Patrick Bowden '19 |
Cody Bowden
Josie Thoburn Eileen Bowden Mike Bowden Nicole Bowden Liam Bowden |
09/29/2015 |
Andrew Brown '19 | 09/29/2015 | |
Gail Tuttle '12 | 09/29/2015 | |
Test Test '22 | 09/29/2015 | |
Aaron Benoit '09 | 09/29/2015 | |
William Kervin '08 |
Jill Kervin
Aiden Kervin Julia Kervin |
09/29/2015 |
Tim Coakley '59 |
Peg Delaney
Bill Delaney |
09/29/2015 |
David King |
Melissa Valles
Elizabeth King |
09/29/2015 |
Tanner Stewart '10 | 09/29/2015 | |
Curtis Smith '92 | 09/29/2015 | |
Helen Freischlag |
Eric Freischlag
Joseph Butler Aidan Freischlag Jess Rodino |
09/29/2015 |
Pat Swann | 09/30/2015 | |
Professor David Dubbelde |
Dimitar Torodov
|
09/30/2015 |
Tom Ramsay |
Diane Ramsay
|
09/30/2015 |
Margaret Alphonse |
Rene Alphonse
|
09/30/2015 |
Brielynn Twitchell '19 |
Lisa Twitchell
|
09/30/2015 |
Ashelyne Babb '18 |
Jennifer Cooke
|
09/30/2015 |
Allen Stalker '13 |
Kaitlyn Hughes
|
09/30/2015 |
Jasmine Rodriguez '28 |
Christy Inoa
|
09/30/2015 |
Anaelle Amy '18 | 09/30/2015 | |
Jonathan Fiore '16 | 09/30/2015 | |
Danielle Martin '19 |
Danielle Martin
Chaliah Martin Selah Martin Maniah Smith Michael Smith |
09/30/2015 |
Xiomara Rodriguez '17 | 09/30/2015 | |
Courtney Hryniowski '16 | 09/30/2015 | |
Ben Atwood '09 | 09/30/2015 | |
Chuck Obernesser '04 | 09/30/2015 | |
Kathleen Grand-Pierre '17 |
Clarence Boateng
|
09/30/2015 |
Tracey Pierce '86 | 09/30/2015 | |
Malinda Jentsch '96 | 09/30/2015 | |
Kevin Mattison '82 | 09/30/2015 | |
Amarildo Ceka '16 | 09/30/2015 | |
Yamilette Baez '18 |
Mariama Sabaly
Kislyanette Nova |
09/30/2015 |
Mariama Sabaly '18 | 09/30/2015 | |
Onika Kaskazi '16 | 09/30/2015 | |
Anisah Richardson | 10/01/2015 | |
Domenica Carpenter '16 |
Sylvester White
|
10/01/2015 |
Jackie Freeman |
Patrick Freeman
|
10/01/2015 |
Tom Atkinson '74 | 10/01/2015 | |
Michele Yeager |
Michele Yeager
Ernest Scialabba |
10/01/2015 |
Jessica Gamez '11 | 10/01/2015 | |
Pat Mineo | 10/01/2015 | |
Ann Duquin |
Paul Duquin
Emily Fuoco Jenna Duquin |
10/01/2015 |
Larry Stone '82 | 10/01/2015 | |
Ashley Dobmeier '18 | 10/01/2015 | |
Sally Majka '61 | 10/01/2015 | |
Barry Damsky '65 |
Cynthia Damsky
|
10/01/2015 |
Helene Maichle, Esq. '81 | 10/01/2015 | |
Nancy Scott '75 |
Mr. John Scott
|
10/01/2015 |
Ehsheena Lawrence '15 | 10/01/2015 | |
Kassandra Marrero '19 |
Adrynna Caban
Sharay Taylor |
10/01/2015 |
Chelsey Victor '16 | 10/01/2015 | |
Jordan Noga '18 | 10/02/2015 | |
Carolina Guzman '13 | 10/02/2015 | |
Sania Safdar '19 | 10/02/2015 | |
Daniel Donato '13 | 10/02/2015 | |
Sania Safdar '19 | 10/02/2015 | |
Justine Arias '18 | 10/02/2015 | |
Gabrielle Ervin '16 | 10/02/2015 | |
Jenna Salka '19 | 10/02/2015 | |
Nicole Salka | 10/02/2015 | |
Margjorie Teeteeh '18 |
Adrian Maester
'18
|
10/02/2015 |
JR Cruz | 10/02/2015 | |
Jerry Bolivar '18 |
CHancellor Harris
|
10/02/2015 |
Maddisen Melley '16 | 10/02/2015 | |
Michael Cannizzo '18 | 10/02/2015 | |
Alexa Boucher '18 | 10/02/2015 | |
Jameka Josephs '19 | 10/02/2015 | |
Jaydah Bradley '19 | 10/02/2015 | |
Kevin Gargener | 10/02/2015 | |
Olivia Doyle '17 | 10/02/2015 | |
Kanin Sanders '14 | 10/02/2015 | |
Devrin Perdue '14 | 10/02/2015 | |
Chantelle Boateng '15 | 10/02/2015 | |
Barbara Urban '16 | 10/02/2015 | |
Melissa Landstrom '15 | 10/02/2015 | |
Shayna Santarelli-Hansen '19 | 10/02/2015 | |
Nia Womack '17 | 10/02/2015 | |
Nia Womack '17 | 10/02/2015 | |
Sydney Marable '19 | 10/02/2015 | |
Bridget Hogan '16 | 10/02/2015 | |
Tracy Schellenger '16 | 10/02/2015 | |
Dwayne Robinson '73 | 10/02/2015 | |
Robert Hartmann '71 | 10/02/2015 | |
Emily Fuoco '19 | 10/02/2015 | |
Juwana Rucker '19 | 10/02/2015 | |
Madelin Retana '19 | 10/02/2015 | |
Ioanna Christou | 10/02/2015 | |
Lauren Javarone '19 | 10/02/2015 | |
AnnaMaria Cirrincione '10 | 10/02/2015 | |
Franmy Disla '16 | 10/02/2015 | |
Kristen Rizzicone '19 | 10/02/2015 | |
Rose Fret '19 |
Reynaldo Fret
Matthew Fret Rey Fret |
10/02/2015 |
Monica Johnson '18 |
Reynaldo Fret
Matthew Fret Rey Fret |
10/02/2015 |
Meagan Stanton '18 |
Reynaldo Fret
Matthew Fret Rey Fret |
10/02/2015 |
Alexis Richos '17 |
Harry Richos
Jill Richos Lily Richos |
10/02/2015 |
Meaghan Doherty '18 | 10/02/2015 | |
Mahira Patkovic '17 | 10/02/2015 | |
Asad Mei '19 | 10/02/2015 | |
Asad Emi '19 | 10/02/2015 | |
Katrina Hibbard '19 | 10/02/2015 | |
Tuan Tony Nguyen '17 | 10/02/2015 | |
Sheila Hibbard |
Margaret Yarns
Gary Yarns Linsay Hibbard Jim Hibbard Brenda McGowan |
10/03/2015 |
Eugenio Alvarez '13 | 10/03/2015 | |
Shaila Pilarte '06 | 10/03/2015 | |
Nicholas Omilanowicz | 10/03/2015 | |
Paula Ferretti '99 |
Michael Ferretti
'97
Samantha Ferretti |
10/03/2015 |
Robbie Kaccmarski '73 | 10/03/2015 | |
Rush Pfeffer |
Dave Pfeffer
'97
|
10/03/2015 |
Cali Kesses '19 |
Michelle Kesses
'97
Steve Kesses Nikki Kesses Nicholas O'Connor Frank Kito Rita Kito |
10/03/2015 |
Miasia Jean-Simon '19 |
Michelle Kesses
'97
Steve Kesses Nikki Kesses Nicholas O'Connor Frank Kito Rita Kito |
10/03/2015 |
Lydia Neto '19 |
Jacinta Neto
'97
|
10/03/2015 |
Grace Wilson |
Mitchell Wilson
'97
Steve Kesses |
10/03/2015 |
Ahmedina Mehmedovic '19 |
Mitchell Wilson
'97
Steve Kesses |
10/03/2015 |
Krismairy Sanchez '18 |
Mitchell Wilson
'97
Steve Kesses |
10/03/2015 |
Caroline Rosemberg '15 |
Mitchell Wilson
'97
Steve Kesses |
10/03/2015 |
Dennis Boateng '16 | 10/03/2015 | |
Nathaniel Rose |
Dalton Grant
|
10/05/2015 |
Sheila Hibbard | 10/05/2015 | |
Kerry Beattie |
Valerie Siegel
Jill Richos |
10/05/2015 |
Katlynn Savage '17 | 10/05/2015 | |
Dorothy Pierce |
Jeff Pierce
|
10/05/2015 |
Shelby Deere '19 | 10/05/2015 | |
Steve Fitzgerald | 10/05/2015 | |
Terrie Slocum |
Randal Slocum
Biffy Slocum Robert Slocum |
10/05/2015 |
Anna Kagali '75 | 10/05/2015 | |
Katie Condo '00 |
Bridget Bennett
|
10/05/2015 |
Tatiana Betances '15 |
William Joseph
Janet Leigh |
10/05/2015 |
Michael Joseph '86 |
William Joseph
Janet Leigh |
10/05/2015 |
C.J Caiazza '99 |
Juan Ortiz
'97
|
10/05/2015 |
Kelly Barrett | 10/05/2015 | |
Matthew DiCaprio '94 | 10/05/2015 | |
Stephen Colicci '73 | 10/05/2015 | |
Angel Wolpert |
Bryce Shultz
Brandon Schultz John Bannon GUEST GUEST |
10/05/2015 |
Danielle Smith | 10/05/2015 | |
Dave Bliss |
Kim Bliss
|
10/05/2015 |
Jenna Lay | 10/05/2015 | |
Affeia Jeremiah '19 |
Christine Hoke
|
10/05/2015 |