Utica College Athletic Spirit Luncheon
Event Attendees
Sort By: Date Registered | Last Name | Class Year
Registrant | Guests | Date Registered |
---|---|---|
President Todd S. Hutton | 07/31/2013 | |
Dave Fontaine '89 | 07/31/2013 | |
Stephanie Zimmer '96 | 07/31/2013 | |
Joanne Jamrosz '81 |
Greg Jamrosz
|
07/31/2013 |
Mary Hayes Gordon '82 | 08/01/2013 | |
Father Paul Drobin | 08/05/2013 | |
Peggy Jury |
Walt Jury
|
08/05/2013 |
Pat Mineo |
Kari Bean
Vaughn Saville Gabrielle Ciccarello |
08/07/2013 |
Laura Casamento | 08/07/2013 | |
Tim Nelson | 08/07/2013 | |
Brian Grady | 08/07/2013 | |
John Forbes | 08/07/2013 | |
Kirsten Barton | 08/07/2013 | |
Christine Kisiel | 08/07/2013 | |
James LaPaglia '74 | 08/08/2013 | |
Lance Williams '83 | 08/08/2013 | |
Marianne Skawski-Williams '85 | 08/08/2013 | |
Eric Watson | 08/08/2013 | |
Michele Davis '11 |
Megan Soja
|
08/08/2013 |
Jason Rose | 08/08/2013 | |
Sarah Elleman |
Amanda Barton
|
08/08/2013 |
Joe Milazzo | 08/08/2013 | |
Chris Connolly |
Alyssa Manoogian
|
08/08/2013 |
Clair McLain | 08/08/2013 | |
Peter Ollis | 08/08/2013 | |
Gil Burgmaster | 08/08/2013 | |
Marc Spaziani | 08/08/2013 | |
Jim Murnane '95 | 08/08/2013 | |
Robert S. Jones '63 | 08/09/2013 | |
Paul Kisiel |
Ray Kisiel
Chuck Burmaster Bill Yount |
08/12/2013 |
Andrea Duvall | 08/12/2013 | |
Gary Heenan | 6 Guest(s) | 08/14/2013 |
Dave Clausen | 08/14/2013 | |
William Dundon | 08/14/2013 | |
Mary Ritz | 08/15/2013 | |
Bernard Williams |
Jack Williams
Sam Williams |
08/15/2013 |
Richard Monroe | 08/15/2013 | |
Scott Perra |
Debra Altdoerffer
Shannon Mathewson Heather Blomquist Jacquie Klotzbach '10 Caitlin McCann Marissa Kalil, DO '01 |
08/16/2013 |
Chelsea Monroe '14 |
Abigail Monroe
|
08/16/2013 |
Kim Landon '75 |
Paul MacArthur
Julie Crossman Dennis Recore Isabelle Crossman Pat Louise Pat Swann |
08/16/2013 |
Judy Borner |
Audrey Caputo
|
08/16/2013 |
Tom Atkinson '74 |
Ken Mangine
'72
Dave Dudajek '72 Philip Buttiglieri '73 Phil Hostead |
08/16/2013 |
Janice Huss |
Mike Huss
'73
|
08/17/2013 |
Ron Starsiak | 08/17/2013 | |
Janet Desens '02 | 08/19/2013 | |
Carl Dziekan | 08/19/2013 | |
Laurel Simer | 08/19/2013 | |
Eric Watson |
Brandan Ujvary
|
08/19/2013 |
Ted Petrillo '65 |
Phyllis Petrillo
'66
|
08/19/2013 |
Liza Kelley | 08/20/2013 | |
Charlie Lewis | 08/20/2013 | |
John Nigro | 08/20/2013 | |
Chester Barylla | 08/20/2013 | |
Blaise Faggiano | 08/20/2013 | |
Bob Jones | 08/20/2013 | |
Will Pluff | 08/20/2013 | |
Jim Kramer | 08/20/2013 | |
Lauren Mattia '88 | 08/20/2013 | |
John Cahill | 08/20/2013 | |
Steve Max | 08/20/2013 | |
Robert Crill |
Sarah Crill
'12
|
08/20/2013 |
Christina Dudek | 08/20/2013 | |
Maggie Matrulli | 08/20/2013 | |
Michele Boucher | 08/20/2013 | |
Bryan Torres | 08/20/2013 | |
Mike Parnell |
Nick Evanoff
|
08/20/2013 |
Kristen St. Hilaire | 08/20/2013 | |
Colleen Ventura | 08/20/2013 | |
Vin Karl '09 | 08/20/2013 | |
Tom Baker | 08/21/2013 | |
Agnes Lewis | 08/21/2013 | |
Dr. Arlene Lundquist | 08/21/2013 | |
Mark Kamilow | 08/21/2013 | |
Joseph Penabad | 08/21/2013 | |
Andy Marshall | 08/21/2013 | |
Craig Auffrey | 08/21/2013 | |
Judy Kirkpatrick | 08/21/2013 | |
Jim Spartano | 08/21/2013 |